Вихованці спортивної школи Кривого Рогу здобули почесні місця на Чемпіонаті України з карате

28 Вересня 2021, 19:37 Поділитися СПОРТ

Два дні тривали всеукраїнські змагання з кіокушинкай карате у Кропивницькому. За першість боролись спортсмени з різних куточків країни, а також із Кривого Рогу. Інформація про це з’явилась на офіційному сайті виконкому Інгулецької райради.

24-26 вересня відбувся Чемпіонат України з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів і молоді. До змагань, які провели в Кропивницькому, долучились більше ніж 300 спортсменів. Демонстрували власні вміння та навички каратисти в розділах: «ката», «командні ката» и «куміте». Окрім цього, турнір був відбірковим – переможці відправляться на Чемпіонат Європи, що відбудеться 13-14 листопада у Румунії.

Кривий Ріг на Чемпіонаті представляли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №2. Згідно з результатами змагань, криворіжці посіли наступні місця в напружених поєдинках:

– IV місце – Данило Перець та Михайло Гура;

– V-VI місця – Олександр Гоманюк і Євген Мирошниченко.

Тренером спортсменів є Руслан Тодорашко.

Нагадаємо, на змаганнях з гирьового спорту танкісти з Кривого Рогу здобули призові місця.