На змаганнях з гирьового спорту танкісти з Кривого Рогу здобули призові місця
Військовослужбовці 17-ї окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка взяли участь у чемпіонаті Оперативного командування «Схід» з гирьового спорт. Криворізькі військові вибороли два третіх місця. Про це повідомляє 17-та окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка.
![На змаганнях з гирьового спорту танкісти з Кривого Рогу здобули призові місця](/images/16x9/243054861_6125171020857562_2818696343650040138_n.jpg)
Військовослужбовці на змаганнях виконували вправу, під ас якої 12 хвилин поспіль без відпочинку піднімали гирі вагою 24 або 16 кг з довільною зміною рук. Криворізькі танкісти на чемпіонаті встановили особисті рекорди. Один з бійців у ваговій категорії до 68 кг підняв гирю 112 разів та зайняв третє місце. Військовослужбовець у категорії понад 95 кг підняв 199 разів гирю вагою 24 кг і також здобув третє місце. Цей спортсмен зумів повторити норматив третього дорослого розряду з гирьового спорту та готуватиметься до змагань на рівні Сухопутних військ Збройних сил України. Обидва призери отримали грамоти та нагороди.
![](/img/2021-09/28/1632806895-243237881_6125171884190809_973080057816671658_n.jpg)
![](/img/2021-09/28/1632806907-243093775_6125172354190762_425275886693474018_n.jpg)
![](/img/2021-09/28/1632806917-243065240_6125172190857445_2021602861312868042_n.jpg)
![](/img/2021-09/28/1632806929-243106190_6125172854190712_2711054405712681992_n.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)