На змаганнях з гирьового спорту танкісти з Кривого Рогу здобули призові місця

28 Вересня 2021, 11:00 Поділитися СПОРТ

Військовослужбовці 17-ї окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка взяли участь у чемпіонаті Оперативного командування «Схід» з гирьового спорт. Криворізькі військові вибороли два третіх місця. Про це повідомляє 17-та окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка.

Військовослужбовці на змаганнях виконували вправу, під ас якої 12 хвилин поспіль без відпочинку піднімали гирі вагою 24 або 16 кг з довільною зміною рук. Криворізькі танкісти на чемпіонаті встановили особисті рекорди. Один з бійців у ваговій категорії до 68 кг підняв гирю 112 разів та зайняв третє місце. Військовослужбовець у категорії понад 95 кг підняв 199 разів гирю вагою 24 кг і також здобув третє місце. Цей спортсмен зумів повторити норматив третього дорослого розряду з гирьового спорту та готуватиметься до змагань на рівні Сухопутних військ Збройних сил України. Обидва призери отримали грамоти та нагороди.