Спортсмени Кривого Рогу завоювали призові місця на Відкритому Чемпіонаті Миколаївської області з кіокушинкай

28 Червня 2021, 18:08 Поділитися СПОРТ

26-27 червня вихованці ДЮСШ №2 взяли участь у Відкритому Чемпіонаті Миколаївської області з кіокушинкай карате. Про це повідомляє Виконавчий комітет Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради у соцмережі.

26 та 27 червня у Миколаївській області пройшов Відкритий Чемпіонат з кіокушинкай карате у розділах куміте та ката. Загалом за медалі змагалися 185 спортсменів із Миколаївської, Одеської, Київської та Дніпропетровської областей. Брали участь у змаганнях і жителі Кривого Рогу, а саме вихованці ДЮСШ №2, які вибороли призові місця.

У розділі куміте перше місце зайняли Борис Черевко, Ірина Риженко, Анастасія Улітко та Артем Куропятник. Срібло дісталося Євгену Тимошенко, Євгену Мірошниченко, Данилу Перець та Глібу Чернявському, Софія Авраменко завоювала бронзу.

У розділі ката золото завоювали Іван Волок та Софія Авраменко, а сріблом нагородили Анастасію Улітко та Гліба Чернявського. Вітаємо переможців чемпіонату та тренера – Руслана Тодорашко.