«Кривбас» переміг у домашньому матчі Суперліги Windrose
У матчі Суперліги Windrose «Кривбас» 24 жовтня у рідних стінах приймав команду «Дніпро». Криворіжці здобули впевнену перемогу над опонентом з рахунком 82:71. Про це інформує Федерація баскетболу України.
![«Кривбас» переміг у домашньому матчі Суперліги Windrose](/images/16x9/photo_2021-10-25_08-33-29.jpg)
Зі старту криворіжці заволоділи територіальною ініціативою на майданчику та за перші хвилини змогли набрати дев’ять очок. Надалі «Кривбас» продовжив домінувати та виграв стартовий відрізок.
У другому періоді команди знизили темп гри, але криворіжці продовжили домінувати та пішли на велику перерву з перевагою у 18 очок. У заключному періоді «Дніпро» суттєво додав у грі та скорочував відставання, але «Кривбас» втримав гандикап. Гра завершилась перемогою криворіжців з рахунком 82:71.
Найрезультативнішим гравцем «Кривбасу» став Владислав Коренюк, який набрав 17 очок. Наступний матч криворіжці проведуть у Слобожанському 30 жовтня проти чинного чемпіона «Прометея».
У другому періоді команди знизили темп гри, але криворіжці продовжили домінувати та пішли на велику перерву з перевагою у 18 очок. У заключному періоді «Дніпро» суттєво додав у грі та скорочував відставання, але «Кривбас» втримав гандикап. Гра завершилась перемогою криворіжців з рахунком 82:71.
Найрезультативнішим гравцем «Кривбасу» став Владислав Коренюк, який набрав 17 очок. Наступний матч криворіжці проведуть у Слобожанському 30 жовтня проти чинного чемпіона «Прометея».
![](/img/2021-10/25/1635141891-photo_2021-10-25_08-33-28.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)