«Кривбас» переміг у домашньому матчі Суперліги Windrose

25 Жовтня 2021, 19:50 Поділитися СПОРТ

У матчі Суперліги Windrose «Кривбас» 24 жовтня у рідних стінах приймав команду «Дніпро». Криворіжці здобули впевнену перемогу над опонентом з рахунком 82:71. Про це інформує Федерація баскетболу України.

Зі старту криворіжці заволоділи територіальною ініціативою на майданчику та за перші хвилини змогли набрати дев’ять очок. Надалі «Кривбас» продовжив домінувати та виграв стартовий відрізок.
    У другому періоді команди знизили темп гри, але криворіжці продовжили домінувати та пішли на велику перерву з перевагою у 18 очок. У заключному періоді «Дніпро» суттєво додав у грі та скорочував відставання, але «Кривбас» втримав гандикап. Гра завершилась перемогою криворіжців з рахунком 82:71.
    Найрезультативнішим гравцем «Кривбасу» став Владислав Коренюк, який набрав 17 очок. Наступний матч криворіжці проведуть у Слобожанському 30 жовтня проти чинного чемпіона «Прометея».