ФК «Кривбас» із Кривого Рогу переміг у Тернополі

6 Листопада 2021, 12:28 Поділитися СПОРТ

У рамках 17 туру чемпіонату Першої ліги ФК «Кривбас» 5 листопада гостював у тернопільської «Ниви». Криворіжці здобули перемогу з рахунком 2:1 та закріпились на другому місці таблиці. Про це інформує пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг.

Перший тайм команди розпочали активно. Уже на 9 хвилині голом відзначились криворіжці, це Іліч виконав хорошу подачу з правого флангу зі стандарту, а Хобленко у дотик переправив м’яча у ближній кут. Після забитого голу ініціатива перейшла до «Кривбасу», який весь час загострював, але не міг реалізувати свої моменти. У доданому часі до першого тайму свій штрафний заробила «Нива» - Семенина пробив зі стандарту дуже неприємно для Сарнавського, який не зумів зафіксувати м’яча, а на добиванні першим виявився Демчук. Таким чином, команди пішли на перерву з нічийним рахунком.

У другому таймі активніше виглядали тернопільці, але голом відзначились криворіжці. На 59 хвилині Іліч отримав передачу біля лінії карного майданчика та низом більярдним ударом поклав м’яча у ближній кут воріт. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:1 на користь криворіжців.
    «Кожна гра важка по-своєму. Сьогодні саме ми винуватці власних проблем. Враховуючи те, скільки гольових ситуацій було у першому таймі біля воріт «Ниви». За рахунку 1:0 зобов’язані були збільшувати перевагу й доводити гру до більш спокійної кінцівки. Так, помилились, тому є над чим попрацювати.
    Хотів би відзначити настрій хлопців, адже усі вірили до кінця, що ми можемо вирвати перемогу. Цей марафон із трьох виїзних матчів, вважаю, «Кривбас» провів гідно, й тепер у доброму гуморі будемо готуватися до домашнього матчу», - прокоментував результат  головний тренер криворізького «Кривбасу» Олександр Бабич.
    Після перемоги «Кривбас» залишається на другому місці, маючи в активі 37 очок. Свій наступний матч криворіжці проведуть вдома 14 листопада проти «Гірник-Спорт».