ФК «Кривбас» переміг у виїздному поєдинку з ФК «Полісся»

24 Жовтня 2021, 10:52 Поділитися СПОРТ

23 жовтня ФК «Кривбас» гостював у Житомирі й змагався з командою «Полісся». Червоно-білі перемогли з рахунком 2:1. Про це повідомляється на сайті клубу.

Гра почалася дуже активно. Футболісти з Кривого Рогу одразу перейшли в атаку, але конкуренти не поступалися. У першому таймі ФК «Кривбас» відкрив лік забитим м'ячам у ворота суперників. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь червоно-білих.
    Другий тайм активно розпочали гравці з ФК «Полісся», проте кривбасівці не давали змоги забити гол у наші ворота, продовжували атакувати, у результаті чого на 69 хвилині забили ще один м'яч у ворота суперників.
    Після двох забитих поспіль голів команда червоно-білих дещо розслабилася та почала грати в своє задоволення, таким чином, давши змогу суперникам один раз забити м’яча у сітку воріт. Фінальний свисток арбітра зафіксував результат матчу з рахунком 2:1 на користь ФК «Кривбас». Нагадаємо востаннє футболісти з Кривого Рогу на виїзді перемагали більше двох місяців тому. 7 серпня у Горішніх Плавнях у поєдинку з ФК «Гірник-Спорт» з рахунком 2:1.

Нагадаємо, БК «Кривбас» у домашньому матчі поступився «Харківським Соколам».