Спортсмени Кривого Рогу здобули перемогу на Відкритому кубку зі змішаних єдиноборств ММА

18 Жовтня 2021, 20:31 Поділитися СПОРТ

16 жовтня у стінах спортивного комплексу «Локомотив», що у Довгинцівському районі, пройшов Відкритий кубок зі змішаних єдиноборств ММА. Виступили на ньому й вихованці спортивного клубу «Ягуар», які вибороли перше місце, криворізький клуб «Барс» став другим. Інформація про це з’явилася на сторінці Федерації ММА Дніпропетровської області у соцмережі.

У суботу 16 жовтня у місті проходили змагання зі змішаних єдиноборств ММА – Відкритий кубок Кривого Рогу. На протиборства завітали спортсмени з різних міст області, загалом взяли участь близько 100 борців. У турнірі позмагалися за перемогу й криворіжці – вихованці спортивного клубу «Ягуар», які вибороли головний кубок у загальнокомандному заліку. Криворізький спортивний клуб «Барс» та його спортсмени посіли почесне друге місце. Змагання відбулися при підтримці Федерації ММА Дніпропетровської області.

Нагадаємо, каратисти з Кривого Рогу здобули призові місця на міжнародному турнірі.