Перше командне місце: спортсменка з Кривого Рогу увійшла до складу збірної України, яка завоювала понад 50 призових місць на Чемпіонаті світу з ММА

3 Серпня 2021, 09:10 Поділитися СПОРТ

Нещодавно завершився Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів. За першість змагались спортсмени з багатьох країн, а також з України. До команди українців увійшла уродженка Кривого Рогу Алісія Стояновська, яка в рамках чемпіонату посіла перше місце у ваговій категорії 67 кілограмів.

Змагання тривали з 30 липня по 1 серпня. Чемпіонат світу з ММА провели у Cофії – столиці Болгарії. Національна збірна України виступила у складі 68 спортсменів та 32 тренерів. Буквально за перший день змагань українські спортсмени здобули найбільшу кількість медалей, ніж усі країни-учасниці разом. За результатами, команда України посіла перше командне місце у підсумковому заліку та отримала 52 медалі – 17 золотих, 18 срібних та 17 бронзових.

До команди українців входили спортсмени зі збірної Дніпропетровської області: Кіра Волященко з клубу «Сварог» – золота медаль; Тимур Скрипник (клуб «Янагі») та Ілья Конько (клуб «Патріот») – срібні медалі; Нікіта Романюк з клубу «Сварог» – бронзова медаль. Серед українських спортсменів у склад збірної увійшла уродженка Кривого Рогу Алісія Стояновська із клубу «Барс». Дівчина посіла перше місце у ваговій категорії 67 кілограмів. Тренером Алісії є Руслан Ібадулаєв.