Двоє дзюдоїстів з Кривого Рогу здобули медалі на чемпіонаті Дніпропетровської області

25 Вересня 2021, 20:56 Поділитися СПОРТ

25 вересня Дніпро приймав обласний чемпіонат з дзюдо серед дорослих. Медалі майже в усіх вагових категоріях дісталися господарям змагань, проте двом криворіжцям вдалося завоювати золото і бронзу. Про це повідомили у федерації дзюдо Дніпропетровської області.

Чемпіонат проходив у СДЮСШОР №6 серед 60 спортсменів з Дніпра, Кривого Рогу, Синельникове, Тернівки і Новомиколаївки. Криворіжці відзначилися у ваговій категорії 100 кг. Перше місце виборов Микола Зайцев, а третім став Ельнур Аббасов. Надалі спортсмени представлятимуть Кривий Ріг на Чемпіонаті України, який пройде з 11 по 13 жовтня у Запоріжжі.