Третє місце посів спортсмен з Кривого Рогу на Чемпіонаті області з дзюдо

20 Вересня 2021, 20:34 Поділитися СПОРТ

18 вересня на території одного зі спорткомплексів Дніпра провели змагання з боротьби дзюдо, до чемпіонату долучились спортсмени з різних куточків області. Представник Кривого Рогу Кирило Мацак отримав бронзову медаль. Інформація про це з’явилась на сторінці Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

18 вересня відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років. Змагання провели у Дніпрі. За першість змагався й криворіжець Кирило Мацак. Вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи №9 посів третє місце у ваговій категорії 50 кг. Тренером хлопця є Михайло Яловой.

Нагадаємо, спортсмени з Кривого Рогу на Чемпіонаті області з самбо посіли більше 30 призових місць.