Уродженка Кривого Рогу отримала бронзу на чемпіонаті України з дзюдо

30 Серпня 2021, 09:54 Поділитися СПОРТ

З 27 по 28 серпня у Львові відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років. За першість змагались спортсмени з різних куточків країни, а також з Кривого Рогу. Зокрема, криворізька дзюдоїстка посіла третє місце на всеукраїнських змаганнях. Про це стало відомо зі сторінки Федерації дзюдо Дніпропетровської області у соцмережах.

Загалом у чемпіонаті взяли участь 630 учасників з усіх регіонів України. Протягом двох днів за результатами змагань розіграли 16 комплектів нагород у семи жіночих вагових категоріях та дев’яти чоловічих. Медалі вибороли представники 15 областей.

За результатами змагань три призових місця посіли спортсмени Дніпропетровщини, одна з яких уродженка Кривого Рогу. Вихованка міської Дитячо-юнацької спортивної школи №9 Вероніка Чернуха отримала бронзу у ваговій категорії 44 кг. Тренером дзюдоїстки є Володимир Онищенко.

Нагадаємо, у Кривому Розі відбувся Кубок Дніпропетровської області зі спортивної акробатики.