Уродженка Кривого Рогу отримала бронзу на чемпіонаті України з дзюдо
З 27 по 28 серпня у Львові відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років. За першість змагались спортсмени з різних куточків країни, а також з Кривого Рогу. Зокрема, криворізька дзюдоїстка посіла третє місце на всеукраїнських змаганнях. Про це стало відомо зі сторінки Федерації дзюдо Дніпропетровської області у соцмережах.
![Уродженка Кривого Рогу отримала бронзу на чемпіонаті України з дзюдо](/images/16x9/photo_2021-08-30_09-51-51.jpg)
Загалом у чемпіонаті взяли участь 630 учасників з усіх регіонів України. Протягом двох днів за результатами змагань розіграли 16 комплектів нагород у семи жіночих вагових категоріях та дев’яти чоловічих. Медалі вибороли представники 15 областей.
За результатами змагань три призових місця посіли спортсмени Дніпропетровщини, одна з яких уродженка Кривого Рогу. Вихованка міської Дитячо-юнацької спортивної школи №9 Вероніка Чернуха отримала бронзу у ваговій категорії 44 кг. Тренером дзюдоїстки є Володимир Онищенко.
Нагадаємо, у Кривому Розі відбувся Кубок Дніпропетровської області зі спортивної акробатики.
![](/img/2021-08/30/1630306430-photo_2021-08-30_09-51-48.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)