У Кривому Розі відбувся Кубок Дніпропетровської області зі спортивної акробатики

29 Серпня 2021, 19:20 Поділитися СПОРТ

З 27 по 28 серпня у ДЮСШ №1 проходив Кубок Дніпропетровської області зі спортивної акробатики. У змаганнях брали участь гімнасти з Кривого Рогу, Дніпра, Кам’янського та Покрова. Про це повідомили у департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

Криворізькі спортсмени 12 разів підіймалися на переможний п’єдестал. Жіноча пара віком від 11 до 16 років Софія Приходько і Даша Коцюруба зайняли перше місце. Чоловіча пара 11-16 років Давид і Святослав Крук також вибороли перше місце. Жіноча група 13-19 років Поліна Стецюк, Анастасія Кайдаш і Анна Бабанська здобули перемогу, такий же результат у чоловічої групи 13-19 років Руслана Крука, Антона Алексеєва, Іллі і Ярослава Набивача. Жіноча пара старша Таїсія Марченко і Вікторія Козловська теж стали першими, як і чоловіча пара у цій віковій категорії - Миколай Земляний і Іван Хажанець. Перше місце посіла змішана пара 12-18 років Аріна Забутня і Артур Євтушенко. Серед чоловічих пар кандидатів у майстри спорту перше місце зайняли Віктор Березовський і Андрій Прохоров, друге - Ігор Бабенко і Олександр Шаповалов. Серед жіночих пар 12-18 років третіми стали Анастасія Слизова і Даша Шаповалова. Жіноча група з першим дорослим розрядом: Віра Белошавіна, Адель Саберзанова і Софія Яновська – посіла другу сходинку. Серед змішаних пар другого юнацького розряду третє місце зайняли Олександра Дрозд і Владислав Грубляк. Тренери криворізьких спортсменів - Саберзанова А. А., Послушной С. М., Образцова О. П., Кордова В. Ю.