Дзюдоїстка з Кривого Рогу здобула перемогу на Чемпіонаті Дніпропетровської області

21 Вересня 2021, 13:07 Поділитися СПОРТ

18 вересня у Дніпрі відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо, де призове місце посіла спортсменка з Кривого Рогу Вікторія Чернуха. Про це повідомляє Федерація дзюдо у Дніпропетровській області у соцмережі.

У суботу 18 вересня Федерація дзюдо у стінах дніпровської СДЮСШОР №6 організувала внутрішні змагання серед спортсменів області до 17 років. У чемпіонаті взяли учать дзюдоїсти з Кривого Рогу, Дніпра, Кам'янського, Павлограду, Марганцю, Синельникового. Всього виступили на татамі 107 спортсменів, 16 з них стали чемпіонами у своїх вагових категоріях. Спортсменка з Кривого Рогу Вікторія Чернуха отримала золоту медаль у ваговій категорії 48 кг. Іншими чемпіонами стали дзюдоїсти з Дніпра і Марганця.

Змагання стали відбірковими для спортсменів області перед участю в Чемпіонаті України U17, що відбудеться в Ужгороді у жовтні.