Команда з Кривого Рогу ФК «Гірник» (ветерани) з великим рахунком перемогла мар’янівський «Авангард»

16 Серпня 2021, 20:29 Поділитися СПОРТ

14 серпня на базі власної клубної академії відбувся матч 2 туру турніру пам’яті Володимира Яшніка ФК «Гірник» (ветерани) - ФК «Авангард» (с. Мар’янівка). Гра завершилась переконливою перемогою криворіжців з рахунком 8:1.

Обидва суперники поступилися у дебютних матчах турніру Володимира Яшніка. Вже у 2 турі досвідчені футболісти «Авангарду» зазнали другої поспіль поразки. Більш досвідчені «гірники» не мали проблем з «Авангардом». Інтрига трималася лише у першій половині дуелі. На гол Євгена Арбузова відповів Микола Михайлов 1:1. Після чого голи забивали тільки господарі поля. У першій 45-хвилинці відзначилися Євген Арбузов та Олександр Зубко, на 47-й хвилині влучив у ворота Костянтин Караманіц. Далі були два швидкі голи від Володимира Баєнка на 51-й та 54-й хвилинах. Сьомий гол за «Гірник» забив Володимир Колос, а восьмий фінальний у цій грі – Костянтин Караманіц. Остаточний рахунок 8:1 на користь «Гірника» (ветерани). Криворіжці набирають перші очки у турнірі, позатим мар’янівці поки що без жодного залікового балу.