ФК «Кривбас» розгромив кременчуцький «Кремінь» із рахунком 4:1

15 Серпня 2021, 11:39 Поділитися СПОРТ

14 серпня на стадіоні «Гірник» розпочався двобій команд з Кривого Рогу та Кременчука. Матч закінчився з рахунком 4:1 на користь «Кривбасу». Про це інформує прес-служба ФК «Кривбас».

У третьому домашньому матчі «Кривбас» грав з кременчуцьким «Кременем». Останнього разу команди зустрічались у рамках літніх зборів у Кривому Розі, де місцевий клуб одержав перемогу з рахунком 3:0. 14 серпня гості не змогли узяти реванш.

У першому таймі на дев'ятій хвилині матчу Олексій Хобленко забив м'яч у ворота «Кременю» зі штрафної зони. Другий гол був уже на рахунку «Кременю»: форвард гостей Денис Галата розписався у воротах криворізької команди на 21 хвилині матчу. І фінальним у таймі м'ячем став гол від Романа Дебелко у ворота гостей, передача під ворота від Олексія Хобленка дозволила йому забити м'яча і вивести команду вперед. Перший тайм закінчився з рахунком 2:1.

Після перерви ще один гол забивають на 54 хвилині. Артем Щедрий віддав навісом м'яч під ворота «Кременю», на що відповів Іван Зотько і забив у ворота гостів головою. Олексій Хобленко ж поставив крапку у грі. На 85 хвилині він, знаходячись на правому напівфланзі, наніс удар по воротах, оминувши Валерія Курелеха, Олександра Головка і голкіпера. Матч закінчився з рахунком 4:1 на користь «Кривбасу».