ФК «Кривбас» Кривий Ріг на виїзді вирвав перемогу у ФК «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів у додатковий час

10 Серпня 2021, 19:19 Поділитися СПОРТ

7 серпня у Горішніх Плавнях на Полтавщині відбувся футбольний матч третього туру чемпіонату Першої ліги України ФК «Гірник-Спорт» - ФК «Кривбас». Криворізька команда поступалась після першого тайму, але зуміла переломити хід матчу. Фінальний свиток арбітра засвідчив перемогу червоно-білих з рахунком 2:1. За криворіжців голами відзначились Олексій Хобленко та боснієць Мілян Говедаріца.

Перший виїзний матч для «Кривбасу» вийшов доволі складним. До очної зустрічі «червоно-білі» розділяли лідерство у турнірній таблиці з харківським «Металістом», маючи дві перемоги у двох матчах. Колектив із Горішніх Плавнів підійшов до гри з фаворитом із трьома очками в активі. Перші хвилини гри показали, що криворіжцям буде непереливки з таким непоступливим суперником. Як зазвичай це буває, «Кривбас» намагався взяти гру під контроль, подекуди це виходило. Втім перший гол забили господарі. Подача зі стандарту, де найкраще з усіх головою грає Юрій Кравчук 1:0. За такого рахунку команди пішли на відпочинок.

На другий тайм вийшов зовсім інший «Кривбас». Стрімкі атаки, вдала гра в обороні колективу Геннадія Приходька свідчили про серйозні наміри відновити паритет у матчі. Це сталося на 74 хвилині, коли навісну передачу Артема Щедрого замкнув Олексій Хобленко 1:1. Після забитого м’яча гості отримали необхідний імпульс і побігли виривати перемогу, «Гірник-Спорт» у свою чергу продовжував надійно тримати оборону. Все йшло до нічиї і втрати двох очок криворіжців, але герой все ж таки знайшовся. Ним став легіонер з Боснії та Герцеговини Мілян Говедаріца, котрий на третій компенсованій хвилині приніс «Кривбасу» перемогу з рахунком 2:1. Харківський «Металіст» та криворізький «Кривбас» – єдині, хто не втрачав ще очок у Першій лізі.

«Сьогодні футболісти проявили справжній криворізький бійцівський характер. Довели до перемоги гру, яка була невдалою для нас у першому таймі. Велика подяка хлопцям за характер, за те, що дотерпіли, витримали й перемогли сьогодні. Так, сьогодні «Кривбасу» було непросто, адже команда суперника хорошого рівня. Десь у нас у першому таймі не вийшло те, що планували. Але, не дивлячись на це, команда зуміла переломити хід гри, за що їм ще раз велика подяка. Мілян не грав у перших двох матчах, залишаючись у запасі. Але я знаю, що він дуже хотів вийти та допомогти команді. Останній тиждень він відпрацював дуже добре, індивідуально, тому сьогодні дали йому час проявити себе. І цим шансом він скористався на всі сто. Висловлюю йому подяку за важливий гол, який допоміг «Кривбасу» перемогти. Також слова подяки вболівальникам, які нас гнали увесь матч вперед. Усім спасибі», – підсумував гру головний тренер ФК «Кривбас» Геннадій Приходько. Наступний матч червоно-білі проведуть у рідних пенатах 14 серпня. На ст. «Гірник» (ш. Жовтнева) «Кривбас» зіграє з кременчуцьким «Кременем». Початок зустрічі о 15:30.