Першість мікрорайонів «Східний-1,2,3»: в Кривому Розі відбулися змагання з міні-футболу

2 Серпня 2021, 21:28 Поділитися СПОРТ

30 липня на спортивному майданчику, що розташований на вулиці Незалежності України, провели змагання за першість між мікрорайонами «Східний» серед дітей та підлітків. У боротьбі взяли участь команди з усіх трьох мікрорайонів. Про це повідомляє прес-служба виконкому Довгинцівської райради.

На змаганнях біля школи №130 зійшлися чотири команди, дві були представниками «Східний-1», а інші «Східного-2» і «Східний-3». Загальна кількість учасників склала 32 людини. Першість проводили за циклічною системою.

У командному заліку перші місця посіли команди «Східний-2», та «Східний-3» із загальноосвітньої школи №130.

Друге ж залишилося за двома командами зі «Східний-1» з Криворізького навчально-виховного комплексу №128 та №81.

Команди переможців нагородили кубками і грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Довгинцівської райради. Команди, які посіли перші та другі місця, візьмуть участь у змаганнях з міні-футболу у Довгинцівському районі за програмою спартакіади «Юність-2021», які відбудуться 20 серпня на тому ж полі.