ФК «Кривбас» розгромив донецький «Олімпік» у стартовому матчі Першої ліги

26 Липня 2021, 10:51 Поділитися СПОРТ

25 липня на стадіоні «Гірник» (ш. Жовтнева) відбувся матч першого туру чемпіонату Першої ліги «Кривбас» (Кривий Ріг) - ФК «Олімпік» (Донецьк). Підопічні Геннадія Приходька змогли вразити ворота суперника чотири рази, у відповідь пропустили усього одну результативну атаку. Фінальний свисток засвідчив перемогу «червоно-білих» із рахунком 4:1.

У першому матчі нового сезону у господарів з’явились відразу дев’ять новачків, які мають солідний досвід виступів у Прем’єр-лізі. «Олімпік» через фінансові труднощі не зміг продовжити грати в елітному дивізіоні та опустився сходинкою нижче. Оновлена команда гостей значно поступалася за іменами своєму супернику. Зрештою, це і визначило хід поєдинку. «Кривбасу» вже на 16 хвилині вдалася результативна атака. З гострого кута влучно пробив Денис Васін 1:0. За 10 хвилин до перерви Артем Щедрий подвоїв перевагу, вміло реалізувавши вихід на рандеву з голкіпером Вадимом Прокопенком 2:0. По-справжньому гострі моменти біля криворізьких воріт почали виникати після перерви. Втім страж криворізьких воріт Богдан Сарнавський та оборона «червоно-білих» діяли добре. На 63 хвилині дубль оформив Артем Щедрий, класно пробивши у дальній верхній кут 3:0. Через п’ять хвилин гості таки знайшли шпарину в ешелоні господарів. Після кутового у штрафному майданчику «Кривбасу» виникла метушня, в якій найспритнішим виявився Ігор Кірієнко. Зрештою крапку у матчі поставили «червоно-білі». Олексій Хобленко, який вийшов на заміну, головою замкнув верхову подачу Олександра П’ятова, котрий також з’явився на полі у другому таймі. 4:1 впевнена перемога «Кривбасу» у стартовому турі Першої ліги.

«По-перше, хочу привітати Кривий Ріг зі Першою лігою та першою перемогою в сезоні. Щодо гри, то перша гра завжди традиційно важка, адже команда тільки входить у сезон. У нас багато нових футболістів, не вистачає зіграності та взаєморозуміння. Так рахунок 4:1, але попереду ще багато роботи. Команді необхідно зігратися, аби ми ще краще розуміли один одного, розуміли, що хоче тренерський штаб. Команді велика вдячність за цю гру. Функціонально ми витримали. Але треба додавати в техніці та тактиці. Будемо працювати у цьому напрямку, попереду тижневий цикл підготовки.Ми повинні додавати із кожним матчем. Окрема подяка за підтримку нашим вболівальникам. «Кривбас» забив чотири голи, але міг і більше. Усі професіонали, й прекрасно розуміють високі цілі та задачі, які стоять перед «Кривбасом». Домовилися всередині колективу, що у кожному матчі будемо битися за результат, за перемогу. Обіцяю вам, що «Кривбас» буде боротися за кожну перемогу до останнього. Роботи ще дуже багато, ми це розуміємо», - розповів на післяматчевій пресконференції головний тренер ФК «Кривбас» Геннадій Приходько.

Наступний матч чемпіонату криворіжці також зіграють на домашньому полі. 1 серпня у неділю команда Геннадія Приходька зіграє з тернопільською «Нивою», яка перемогла у стартовому турі житомирське «Полісся». Гра відбудеться о 17:00.