Футбольний клуб «Кривбас» Кривий Ріг впевнено переміг кременчуцький ФК «Кремінь», гру присвятили пам’яті легендарного бомбардира «червоно-білих» Віталія Дмитренка

12 Липня 2021, 09:49 Поділитися СПОРТ

11 липня на криворізькому стадіоні «Гірник» відбувся товариський матч ФК «Кривбас» - ФК «Кремінь». Команда Геннадія Приходька перемогла суперника 3:0. Усі три влучні удари на рахунку форварда «червоно-білих» Ярослава Квасова.

До очної зустрічі з кременчуцьким «Кременем» головна команда Кривого Рогу програла усі три товариські матчі у ході підготовки до початку сезону, який запланований на 25 липня. Двічі підопічні Геннадія Приходька програли на виїзді петриківському «Інгульцю» та «Гірнику – Спорт» з Горішніх Плавнів. Третя поразка прийшлася вже на домашній матч з сімферопільською «Таврією». І ось, у четвертому поєдинку «червоно-білі» впевнено здолали «Кремінь». Матч присвятили пам’яті легендарного бомбардира «червоно-білих» Віталія Дмитренка.

Рахунок господарі відкрили вже на 19 хвилині після назначеного пенальті у ворота гостей. Ярослав Квасов впевнено розвів м’яч та голкіпера по різним кутам 1:0. З таким результатом дуелянти пішли на перерву. Колектив Геннадія Приходька постійно тримав ситуацію під контролем, частіше володів м’ячем та створював гострі моменти, чого не скажеш про «Кремінь», який свідомо обрав тактику другого номера. Другий гол уболівальники побачили на 76 хвилині, усе то й же Квасов відзначився , але тепер вже з гри. На 83 хвилині Квасов оформив хет-трик і таким чином поставив крапку у матчі. Кременчужці мали хорошу нагоду забити гол престижу, але після удару футболіста гостей за Романа Льопку зіграла поперечина. 3:0 і вже 12 липня «Кривбас» на виїзді зіграє з дебютантом Прем’єр Ліги харківським «Металістом 1925».

«Сьогодні команда зіграла матч одним складом. Це вперше на зборі: хотіли, аби усі футболісти отримали 100-відсоткове ігрове навантаження. Тому що завтра проти «Металіста 1925» будуть грати інші виконавці. Вважаю, хлопці впорались із завданням: вони зіграли одним складом весь матч. Хотіли підготувати їх функціонально. Домовлялися грати першим номером, пресингувати, діяти активно на половині поля суперника. Все вдалося. До того ж наша молодь вийшла, та зуміла підсилити гру. В принципі я задоволений результатом, але у своїй грі ми повинні додавати та діяти краще. Свої проблеми ми знаємо, намагатимемося їх усунути, тому що хочемо рухатися далі, розвиватися», - підсумував виступ своїх футболістів головний тренер ФК «Кривбас» Геннадій Приходько.