ФК «Кривбас» Кривий Ріг на виїзді програв дебютанту Української Прем’єр-ліги харківському «Металісту 1925»

13 Липня 2021, 09:56 Поділитися СПОРТ

12 липня в селищі Високий на Харківщині відбувся товариський матч ФК «Кривбас» (Кривий Ріг) – ФК «Металіст 1925». Здобувши перемогу у першому таймі, втримати результат команді Геннадія Приходька не вдалося. Господарі перемогли з рахунком 3:1. Єдиний результативний удар у «червоно-білих» на рахунку Артема Щедрого.

П’ятий товариський поєдинок колектив Геннадія Приходька зіграв на Харківщині проти «Металіста 1925», який у новому футбольному сезоні дебютує в УПЛ. Щодо «Кривбасу», то наша команда лише на шляху до цього. З наступного сезону, котрий розпочнеться вже 25 липня, «червоно-білі» боротимуться у Першій лізі. В порівнянні з попереднім переможним поєдинком, де криворізькі футболісти на своєму полі з рахунком 3:0 переграли кременчуцький «Кремінь», у складі нашої команди відбулась суттєва ротація. Початок гри з суперником вище за рангом вийшов для криворіжців досить вдалим. Контроль м’яча та небезпечні моменти біля чужих воріт закономірно конвертувалися у забитий гол Артема Щедрого. Результативним асистом відзначився бразилець Вагнер Гонсалвез. На більше у першому таймі дуелянти не награли. Вже після перерви «Металіст 1925» заграв активніше, а звідси і частіше почали виникати сутички біля наших воріт, втім гол харків’яни змогли забити лише на 78 хвилині, відзначився Жичиков 1:1. «Кривбас» перебував у  «нокдауні» після пропущеного м’яча, і суперник скористався цим. Вдруге оборона гостей не витримала, коли за межі карного майданчика влучно пробив Батюшин 2:1. А під завісу зустрічі «Кривбас» пропустив втретє. Пономар замкнув дальню передачу партнера по команді 3:1. «Кривбасівці» програють у четвертому товариському матчі з п’яти.

«Перший тайм сьогодні був повністю за нами. Ми контролювали ситуацію на футбольному полі, створювали моменти. А от суперник біля наших воріт практично нічого не створив. Другий тайм нам вже менше вдався. Певно, на даний момент футболісти готові грати 70-75 хвилин. Адже до цього все виходило, але фінальну 15-хвилинку ми провалили. Пропустили необов’язкові голи через індивідуальні помилки. Не зуміли проявити наприкінці гри бійцівські та вольові якості. Втома далася взнаки: як то кажуть коли ноги не біжать, й голова не так добре працює. 70 хвилин ми виглядали непогано, грали на пристойному рівні: правильно перебудовувалися, проводили швидкі атаки, створювали моменти. Є покращення у грі, але сьогодні, на жаль, незакономірний результат» - підсумував гру головний тренер ФК «Кривбас» Геннадій Приходько.

Наступну гру «червоно-білі» проведуть прийдешньої суботи, 17 липня, в гостях з Прем’єр-ліговою «Олександрією».