Футбольний клуб з Кривого Рогу «Кривбас-АТО» розгромив суперника з Херсону у матчі національного чемпіонату

5 Липня 2021, 09:44 Поділитися СПОРТ

3 липня у Кривому Розі на базі футбольної академії «Гірник» відбувся матч восьмого туру Ліги учасників АТО групи «Південь» ФК «Кривбас-АТО» - ФК «Херсон-АТО». Криворіжці впевнено перемогли суперника з розгромним рахунком 7:1. Цю перемогу криворіжці присвятили загиблому герою України Олександру Суслопарову.

До очного поєдинку криворіжці підійшли у статусі другої команди чемпіонату, херсонці – четвертої. З перших хвилин господарі заволоділи ініціативою, яка швидко втілилась у забиті голи. У підсумку атовці з Кривого Рогу забили у ворота опонентів сім голів. Суперник відповів лише одним влучним ударом. Фінальний рахунок матчу «Кривбас-АТО» - «Херсон-АТО» констатував розгромну перемогу підопічних Віктора Бакума над одним із прямих конкурентів із рахунком 7:1. За традицією наша команда гру присвятила одному з криворіжців, хто віддав своє життя за захист територіальної цілісності України. Цього разу – це український воїн Олександр Суслопаров. Криворіжці продовжують чемпіонат  у погоні за лідером групи «Південь».