ФК «Кривбас» Кривий Ріг поступився «Інгульцю» з Петрово у товариському матчі

1 Липня 2021, 15:01 Поділитися СПОРТ

30 червня у Петрово (Кіровоградська обл.) відбувся товариський матч між представником Прем’єр ліги ФК «Інгулець» та ФК «Кривбас», який з нового сезону гратиме у Першій лізі. З рахунком 2:0 перемогу одержали господарі. Гол на рахунку Владислава Шарая. Також автоголом відзначився Андрій Мостовий. Інформацію передала прес-служба криворізького клубу.

ФК «Кривбас» зіграв перший контрольний матч у ході підготовки до чемпіонату Першої ліги, старт якого запланований на 25 липня. Криворіжцям у суперники дістався колектив, який минулого сезону зберіг прописку у найсильнішому футбольному дивізіоні України – Прем’єр лізі. До матчу у Петрове «Кривбас» встигнув провести суттєву ротацію складу та представити вісім новачків. Ці футболісти вийшли з перших хвилин на поле у грі з «Інгульцем».

У ході товариського протистояння «червоно-білі» нічим не поступалися досвідченому супернику, а часто навіть перегравали того у стрімких контратаках, однак попри це програли. На шостій хвилині прострільну передачу замкнув у підкаті Владислав Шарай 1:0. Гості могли відразу відновити паритет, однак свій момент не реалізував боснієць Мілян Говедаріца. Пізніше новачок також змарнував чудовий шанс. На 33 хвилині поєдинку «Інгулець» подвоїв перевагу. При виході з воріт помилився голкіпер Роман Льопка, Андрій Мостовий намагався винести «шкіряного» з порожніх воріт, але замість цього зрізав м’яча у власні ворота 2:0. У другому таймі «Кривбасу» мав ще не одну хорошу нагоду скоротити відставання, але бездоганно на останньому рубежі діяв досвідчений воротар господарів Богдан Шуст. Криворізький «Кривбас» поступився у першому контрольному матчі представнику Прем’єр ліги ФК «Інгулець» 0:2. Наступну товариську гру наша команда проведе 4 липня у Горішніх Плавнях з місцевим ФК «Гірник – Спорт».