Команда Кривого Рогу ФК «Гірник» (ветерани) – срібний призер міського чемпіонату Першої ліги з футболу сезону 2020/2021 років

28 Червня 2021, 12:32 Поділитися СПОРТ

26 червня на полі академії «Гірник» відбувся поєдинок 24 туру чемпіонату Першої ліги Кривого Рогу з футболу ФК «Гірник» (ветерани) – ФК «Дніпрянка» (с. Лозуватка). Фінальний свисток арбітра зафіксував поразку господарів із рахунком 2:3. Попри втрату очок – «Гірник» (ветерани) став срібним призером. Про це повідомила прес-служба футбольної академії.

Ще до заключного матчу з «Дніпрянкою» «Гірники» де-факто отримали срібні нагороди міської першості з футболу у Першій лізі. Наздогнати лідера групи ФК «Ветеран» було неможливо, адже різниця між командами складала – п’ять очок. «Дніпрянка», яка йшла третьою після «Ветерана» та «Гірника», також була безсилою змінити розстановку сил, і причина цьому – прірва у 12 очок. Матч мав турнірну мотивацію лише для команди з Лозуватки, котра веде боротьбу за бронзові нагороди з «Широким», «ІнГЗК» та «ІДС». Гості відразу почали демонструвати свою зарядженість та настрій. На 30 хвилину першого тайму рахунок був вже 0:2. Двічі відзначився Дмитро Спільняк. Гру «Гірника» реанімував гол Сергія Чудака.

Перша половина дуелі завершилась з рахунком 1:2. За 15 хвилин до завершення основного часу В’ячеслав Санін максимально наблизив «Дніпрянку» до перемоги. Крапку у матчу поставив влучний удар Володимира Колоса на 82 хвилині. 2:3 «Гірник» (ветерани) програє в останньому матчі сезону, але стає срібним призером Першої ліги.