ФК «Кривбас» з Кривого Рогу поступився команді «Гірник-Спорт» у товариському матчі - 1:2

4 Липня 2021, 21:04 Поділитися СПОРТ

4 липня на стадіоні «Юність» у місті Горішні Плавні, що на Полтавщині, відбувся товариський матч між криворізьким «Кривбасом» та «Гірником-Спорт», які виступали господарями поля. Матч завершився перемогою полтавчан.

Вже наприкінці четвертої хвилини зустрічі наша команда пропустила у свої ворота – 0:1. Такий рахунок на табло зберігся до кінця першого тайму. Варто зазначити, що команда «Гірників» досить активно намагалася пробити захист, але криворізькі футболісти гідно тримали оборону.

Розписатися у воротах суперника вдалося на 63-й хвилині. Зрівняв рахунок Олександр П’ятов, до того ж зробив це досить майстерно. Майже вдалося повторити тріумф товариша Ярославу Квасову за хвилину, але не вистачило зовсім трішки: м'яч пролетів повз ворота.

Не проґавив можливість на 86-й хвилині й забив суперник, перетягнувши ковдру першості на себе – 1:2 для «Кривбасу».

«Гірники» досить чітко відшукали прогалину у воротах, які обороняв Дмитро Черниш. Додаткові дві хвилини ніяк не вплинули на перебіг подій. На цьому матч закінчився поразкою для наших спортсменів.

Криворізька команда проведе усього шість матчів  у рамках товариських поєдинків. Найближчі два «Кривбас» прийматиме супротивників на своєму полі: 8 планується поєдинок із «Таврією» (Сімферопіль), а 11 липня з «Кременем» (Кременчуг).