У Кривому Розі ФК «Кривбас» мінімально поступився сімферопольській «Таврії» в товариському матчі

9 Липня 2021, 22:26 Поділитися СПОРТ

8 липня на домашньому стадіоні «Гірник» (колишній ш. Жовтнева) ФК «Кривбас» зіграв третій товариський матч у ході підготовки до нового сезону. Суперником «червоно-білих» цього разу став ФК «Таврія». У футбольній майстерності більш вправними виявились сімферопольські спортсмени, які обіграли криворіжців з рахунком 2:1.

Для підопічних Геннадія Приходька це вже третя товариська дуель під час літніх зборів. До цього «червоно-біла» команда програла на виїзді петровському «Інгульцю» з Прем’єр-ліги та першоліговому «Гірнику-Спорт» у Горішніх Плавнях.

Поєдинок з «Таврією» пройшов вперше після невеликого відпочинку на рідному полі при підтримці власних трибун. Господарі активно почали гру, але як і у попередніх «товарняках» виникали проблеми з реалізацією моментів. У першій половині матчу глядачі голів не побачили, зате у другій – цілих три взяття воріт.

Дебют другого тайму розпочався голом у ворота господарів. Зі штрафного влучно пробив Ковальов. Удар вийшов несподіваним для нашого голкіпера Черниша 0:1. На 62 хвилині Вакуленко підкараулив помилку молодого Попчука та залюбки використав свою нагоду 0:2.

У гру «Кривбас» повернув центральний захисник Дмитро Фатєєв, який головою замкнув передачу П’ятова з кутового 1:2. Команда Приходька ринулася зрівнювати рахунок, але більше в обороні гравці «Таврії» не помилялись, та і голкіпер Попович зіграв надійно.

Фінальний свисток зафіксував вже третю поразку «Кривбаса» у трьох товариських матчах на літніх зборах. Наступний поєдинок «червоно-білі» зіграють також на криворізькому стадіоні «Гірник». 11 липня наша команда поміряється силою з кременчуцьким «Кременем».