ФК «Кривбас» Кривий Ріг мінімально переміг у матчі другого туру чемпіонату Першої ліги тернопільську «Ниву»

2 Серпня 2021, 14:03 Поділитися СПОРТ

1 серпня у Кривому Розі на стадіоні «Гірник» (ш. Жовтнева) відбувся матч другого туру чемпіонату Першої ліги України з футболу ФК «Кривбас» Кривий Ріг – ФК «Нива» Тернопіль. Єдиний гол у матчі на рахунку Романа Дебелка.

Обидві команди підішли до очного поєдинку у статусі переможця першого туру. «Кривбас» здолав «Олімпік» з Донецька 4:1, а «Нива» обіграла житомирське «Полісся» 1:0. Вже на перших хвилинах друготурового мачу господарі взяли під контроль гру. Тернопільчани тримали оборону до 15 хвилини, коли пройшла прострільна передача з флангу, Роман Дебелко вдало зреагував на асист від партнера 1:0.

«Нива» явно не погоджувалась на такий сценарій двобою. Після першого голу, могли забивати, як одні так і інші. Десь не щастило обом колективам, десь добре грали голкіпери на останньому рубежі. Наприкінці матчу червоно-білі могли зняти питання щодо переможця, але захисники врятували «Ниву». Буквально через кілька хвилин те саме зробив криворізький страж воріт Богдан Сарнавський, коли впритул потягнув, здавалось вже результативний удар. 1:0 «Кривбас» здобуває дві перемоги у двох матчах.

«Матч видався дуже важким, тим приємніше перемога. Суперник – старожил Першої ліги. Два-три роки виступає одним складом: команда зіграна, тому моментами сьогодні нам було важкувато. У цілому, я задоволений, що хлопці витримали темп. Тип паче за такої спеки. Вони молодці. Витримали два тайми, провели гру на хорошому рівні. Моментами ми домінували, моментами суперник перехоплював ініціативу. Хочу привітати усіх із перемогою. Був план на гру. У перерві просив грати так як і у першому таймі. Суперник програючи, почав чинити на нас тиск. Забий ми другий гол – гра була би завершена. Але цього не трапилось, до того ж «Нива» огризалася, й мала хороші моменти біля наших воріт, але виручив Сарнавський. Рахунок був слизький, хлопці переживали за результат, хотіли його зберегти. Налаштовували їх у перерві забити другий гол, аби заспокоїти гру», – прокоментував гру головний тренер ФК «Кривбас» Геннадій Приходько.
    Наступний матч «червоно-білі» проведуть у Горішніх Плавнях проти «Гірника-Спорт» 7 серпня.