«Юність-2021»: в одному з районів Кривого Рогу визначили переможців з міні-футболу в рамках міської спартакіади

10 Серпня 2021, 14:14 Поділитися СПОРТ

6 серпня відбулись змагання з міні-футболу за першість мікрорайону Довгинцево. За перемогу боролись 36 школярів у складі чотирьох команд. Перше місце посіли спортсмени зі школи №90. Про це повідомляється на офіційному сайті виконкому Довгинцівської райради.

Змагання провели в рамках спартакіади «Юність-2021» серед дітей та підлітків за місцем їх проживання. Футбольні баталії відбулися на стадіоні фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив». За перше місце з міні-футболу змагалися чотири команди учнів загальноосвітніх шкіл мікрорайону Довгинцево – 36 учасників. Матчі проходили за коловою системою. У результаті змагань першість отримали футболісти Криворізької загальноосвітньої школи №90, друге місце зайняла команда школи №94, а третіми стали спортсмени із КЗШ №88.

Переможців та призерів нагородили кубками та грамотами Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Довгинцівської райради. Дві команди, що зайняли перше та друге місця 20 серпня долучаться до фінальних змагань з міні-футболу за першість Довгинцівського району.