Нещадний рахунок 2:8: у Кривому Розі футболісти ветеранського «Гірника» зазнали значної поразки від супротивників з апостолівського клубу «Міленіум»

11 Серпня 2021, 21:46 Поділитися СПОРТ

8 серпня відбувся стартовий календарний матч в рамках турніру пам’яті Володимира Яшніка між командами «Гірник» (ветерани) та «Міленіум». У змаганні двох клубів перемогу здобули спортсмени з Апостолово, обігравши криворіжців на шість забитих м’ячів. Кінцевий рахунок склав 2:8 не на користь «Гірника». Про це повідомляє прес-служба футбольної академії «Гірник».

8 серпня о 17:00 провели гру першого туру в рамках турніру пам’яті легенди місцевого футболу, екс-гравця «Кривбасу» Володимира Яшніка. На футбольному полі зустрілися дві команди – «Гірник» (ветерани) з Кривого Рогу та «Міленіум» з Апостолово. Гру провели на базі спорткомплексу академії «Гірник».

Перший гол у ворота криворіжців супротивники забили на сьомій хвилині гри та до кінця першого тайму рахунок був 0:3. Протягом усієї гри футболісти «Гірника» намагалися відігратись, проте вдалось це здійснити лише наприкінці першого тайму. Володимир Колос відправив м’яч до сітки команди «Міленіум» на 41 хвилині. Після початку другого тайму криворіжці забили ще один гол. На 48 хвилині Євген Арбузов пробив пенальті. Проте усі намагання «Гірника» виявились марними. Після другого голу, супротивники активізувались та закинули до воріт футболістів з Кривого Рогу ще п’ять м’ячів.

Змагання завершилося з рахунком 2:8 на користь міцної апостоловської команди «Міленіум». Поспостерігати за футбольними баталіями прийшло близько 20 глядачів, які дотримувались карантинних обмежень.