В одному з парків Кривого Рогу відбулися районні змагання з настільного тенісу серед школярів

11 Серпня 2021, 15:11 Поділитися

11 серпня у міському парку ім. Федора Мершавцева відбулися районні змагання з настільного тенісу серед учнів середніх та старших класів Центрально-Міського району. В матчах за нагороди боролися хлопчики та дівчатка. Переможців визначили, як в індивідуальному, так і у командному заліку.

Рівно 30 учасників віком від 10 до 16 років зібрав Центрально-Міський районний турнір з настільного тенісу. Змагання, які відбулись у парку ім. Федора Мершавцева, організували за ініціативою райвиконкому. За призові місця боролися хлопці та дівчата з навчальних, у тому числі спортивних закладів району. Переможців визначили в особистому та командному заліку.

За підсумками запеклих баталій серед хлопців перше місце виборов учень Центрально-Міської гімназії Олег Войтович. Сходинкою нижче опинився Сергій Вікторцо з гімназії №10. Замкнув трійку лідерів – Сергій Швагер зі спортивної школи №3.

У дівчаток найсильнішою тенісисткою виявилась Катерина Грипос з Центрально-Міської гімназії. Друга місце посіла учениця школи №79 Олександра Непомняща. На третій сходинці представниця Центрально-Міської гімназії – Катерина Казорес. Найкращий командний результат в активі гімназистів Центрально-Міської гімназії. Друге місце у команди школи №89. Третє місце виборов спортивний колектив школи №75. Переможців та призерів нагородили медалями та грамотами.