Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  «К. Павлов: Важливо, щоб сучасні амбулаторії були доступні не тільки у великих мікрорайонах, але й для приватного сектору - амбулаторія №6 після ремонту стане комфортнішою для 12 тисяч криворіжців»

  12 Липня 2021, 12:31 Поділитися

  У Кривому Розі вже створено 50 сучасних амбулаторій. Також місто продовжує ефективно співпрацювати з іноземними партнерами для залучення європейських грантів у розвиток міста. У партнерстві з Українським фондом соціальних інвестицій у Кривому Розі реалізується 4 соціальних проєктів. На черзі, капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини №6 ЦПМСД №5 у Довгинцівському районі.

  Очільник міста Костянтин Павлов вже поспілкувався з будівельниками та персоналом мед закладу щодо майбутнього ремонту. «Ми прагнемо розвивати рідне місто та покращувати комфортність життя мешканців. Наразі, в місті ми створили вже 50 амбулаторій. Важливо, щоб доступні амбулаторії були не тільки у великих мікрорайонах, але й для населення приватного сектора. Ця амбулаторія після ремонту стане комфортнішою для 12 тисяч криворіжців, які мешкають у віддаленому районі міста. Роботи повинні вестися комплексно: від заміни старих мереж, до фасаду та благоустрою території. І, звичайно, амбулаторію буде оснащено новим обладнанням. Зокрема, у співпраці з УФСІ  медики амбулаторії отримали гематологічний аналізатор, апарат ЕКГ, небулайзери, тонометри, різноманітні тест-системи. Головна мета - більш якісне і зручне медичне обслуговування для криворіжців, а також, що важливо - комфортні умови праці для медиків», - зазначив Костянтин Павлов.

  Тетяна Скляренко, консультантка з розвитку потенціалу громад Східного регіонального представництва УФСІ, підкреслила: «Саме завдяки активній позиції та підтримці керівництва міста роботи тривають кожного дня. Майже на 98% виконаний демонтаж ґанків для подальшого облаштування їх зручними пандусами, на 90% - роботи зі встановлення вікон та внутрішні роботи з кладки перегородок» .

  Що стосується інших проєктів з УФСІ, то вже очікує на експертний висновок проєктно-кошторисна документація з ремонту амбулаторії №1 ЦПМСД № 7 за адресою: вул. Каткова, 2. Якщо її затвердять, наступним кроком стане підписання рамкової угоди та оголошення тендеру.

  Майже два місяці тому, в травні, розпочалися роботи з реорганізації дитячого садочку №255 на Інгульці. Там не тільки замінили вікна й двері на теплозберігаючі, а й замінили фасад будівлі. Дитсадочок вже з початку навчального року у вересні з відчиненими дверима прийматиме до себе дошкільнят.

   

  Теги
  • #амбулаторія