Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Попри війну Кривий Ріг не зупинив особливо важливі для людей проєкти – для поліпшення медичного обслуговування городян завершується капітальний ремонт ще однієї амбулаторії. Вона обслуговуватиме майже 34 тис. інгульчан»

  8 Вересня 2022, 14:00 Поділитися

  У Кривому Розі вже створена та ефективно працює мережа амбулаторій, яких зараз у місті 50. Вони розташовані у всіх районах міста та відповідають сучасним вимогам як по обладнанню, так й щодо самих приміщень. Навіть у складних умовах воєнного стану всі амбулаторії, а також лікарні міста працюють стабільно та забезпечені всіма необхідними медикаментами. Військова адміністрація міста також створила необхідний стратегічний запас медикаментів.

  Ю

  В. о. міського голови Юрій Вілкул провів робочу нараду із будівельниками та медичним персоналом амбулаторії №1 ЦПМСД №7 Інгулецького району, де у співпраці з європейськими партнерами завершується капітальний ремонт. Вона обслуговуватиме майже 34 тисячі інгульчан, в тому числі близько 7 тисяч дітей.

  Понад чотири роки Кривий Ріг, впроваджуючи реалізацію медичних інфраструктурних проєктів, співпрацює з Українським фондом соціальних інвестицій. Нещодавно разом ондом відкрили після капремонту амбулаторію у Довгинцівському районі, тепер на завершальному етапі амбулаторія для інгульчан.

  «Навіть у складних умовах війни, у Кривому Розі триває реалізація медичних інфраструктурних проєктів. Для такої роботи ми залучаємо кошти міського бюджету, бюджетів інших рівнів та європейські гранти. У рамках партнерства, крім капремонтів до лікарень надходить сучасне медобладнання, до амбулаторій техніка, засоби індивідуального захисту, швидкі тести та інше. За цей період вже успішно реалізовані п’ять проєктів: житло для переселенців, термомодернізація дитсадка №255 в Інгулецькому районі, капремонт в амбулаторії Довгинцівського району, відділення гострого інфаркту у міській лікарні №9 та клініко-діагностичній лабораторії міської інфекційної лікарні №1. Приємно, що попри війну ми не зупиняємо такі важливі для людей проєкти й капремонт амбулаторії №1 Інгулецького району тому добрий приклад. Ремонтні роботи вже на завершальному етапі й виконані на 85%», – зазначив в. о. міського голови Юрій Вілкул.

  У рамках спільного проєкту будівельники замінили всі системи: опалення, водовідведення та водовод, вентиляційну. Провели всі електромонтажні роботи. Вирівняли підлогу та уклали нову плитку. Також замінили вікна на енергозберігаючі, встановили спеціальні безпорогові двері для маломобільних пацієнтів. Також закупили медичне обладнання: 12-канальний кардіограф, монітор пацієнта, цифровий стетоскоп, небулайзери, глюкометри, пульсоксиметри, тонометри, інфрачервоні термометри, утилізатори медичних голок, автоматичний гематологічний аналізатор, напівавтоматичний біохімічний аналізатор, центрифугу, засоби індивідуального захисту та швидкі тести.

  «Наша амбулаторія загальної практики сімейної медицини №1 обслуговує майже 34 тисячі інгульчан, в тому числі близько семи тисяч дітей. Всі вони й медики чекаємо з нетерпінням закінчення ремонту нашого закладу. Завдяки підтримці міста ми отримаємо фактично нову, сучасну амбулаторію, яка поліпшить медобслуговування інгульчан», – сказала директорка ЦПМСД №7 Ольга Шумак.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #лікарні
  • #ремонт
  • #амбулаторія