Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Медична галузь Кривого Рогу мобілізована та працює на 100%. Лікувальні заклади мають всі необхідні препарати, налагоджена взаємодія з швидкою медичною допомогою»

  10 Березня 2022, 19:23 Поділитися

  У Кривому Розі всі лікарні міста, а також медзаклади, визначені базовими госпітальних округів, повністю забезпечені необхідними медикаментами, створені їх запаси, а також запаси продуктів для хворих, які перебувають на лікуванні. Також, бригади швидкої допомоги забезпечені необхідними медикаментами та мають запас палива.

  Ю

  В. о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду з питання організації та надання медичної допомоги мешканцям в умовах воєнного стану. Юрій Вілкул відвідав амбулаторію №2 на мікрорайоні Сонячний, 25а Центру первинної медико-санітарної допомоги №4.

  «Ми створюємо всі умови, щоб місто працювало стабільно, жителі отримували всі послуги, у тому числі, медичні. Я впевнений, що тільки разом ми захистимо рідний Кривий Ріг і здолаємо ворога. Вся медична галузь Кривого Рогу мобілізована на 100%.

  Лікарі та медсестри готові надавати висококваліфіковану медичну допомогу постраждалим в наслідок військових дій. Медики відпрацювали взаємодію з військовими та військово-польовими лікарями в плані транспортування та розподілу поранених до лікувальних закладів. Запаси медикаментів є в достатній кількості. Крім того, ми розуміємо, що криворіжці хворіють, народжують та продовжують боротьбу з ковід-19. Для їх лікування всі необхідні препарати є в наявності. Налагоджена взаємодія з швидкою медичною допомогою. Були відпрацьовані схеми маршрутів. Медична служба міста до поставлених завдань готова», - підкреслив Юрій Вілкул.

  Анатолій Бійовський, завідуючий криворізькою станцією екстреної медичної допомоги сказав: «На базі криворізької станції «Швидкої допомоги» діє вісім підстанцій. Всі вони повністю забезпечені найнеобхіднішими медикаментами, перев’язочним матеріалом, а також киснем. Зазначу, що в умовах воєнного стану ми робимо виїзди виключно на критичні та екстрені виклики».

  Нагадаємо, що до Криворізької міської лікарні №2 прибув вантаж із Німеччини з медичним обладнанням, яке зібрали для криворіжців наші земляки – колишні учні інтернатури, які нині працюють у ФРН.

  Теги
  • #швидка допомога
  • #лікарні