Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: Для допомоги криворіжцям в умовах третьої хвилі пандемії місто додатково створює 490 місць у лікарнях для лікування COVID-19, також у лікарні закуплено ще 155 кисневих концентраторів»

  11 Листопада 2021, 16:12 Поділитися КОРОНАВІРУС

  Загалом, завдяки раніше проведеній містом підготовці, ситуація з наданням медичної допомоги хворим на коронавірус у Кривому Розі залишається стабільною, на відміну від багатьох інших міст. Завантаженість ліжок у лікарнях, які приймають пацієнтів із COVID-19, становить 82%, лікарні повністю забезпечені киснем, необхідними для лікування коронавірусу медпрепаратами, захисними засобами. Але фахівці не виключають посилення хвилі коронавірусу та подальше зростання числа хворих. У зв’язку з цим прийнято рішення створити додаткові місця у лікарнях міста та забезпечити їх сучасним обладнанням.

  Ю

  В.о. міського голови Юрій Вілкул наголосив:

  «Зараз країна та наше місто переживають чергову хвилю коронавірусу, вона дуже важка, вірус мутує. Лікарям непросто, всього на ковід перехворіло майже 27 тисяч криворіжців. Для надання допомоги хворим ми створюємо ще 490 місць для лікування COVID-19 – збільшуємо кількість ліжок з 1760 до 2250. Також місто закупило ще 155 кисневих концентраторів для лікарень, всього встановлено вже 1695 концентраторів».

  В цілому, за час пандемії з міського бюджету спрямовано майже 200 млн гривень на боротьбу з коронавірусом. Закуплено обладнання, тести, засоби індивідуального захисту, кисневі установки. Не було жодного випадку, коли комусь не вистачило кисню чи апарату ШВЛ. При нормі 80% майже 99% ліжок забезпечені киснем.

  Також, зараз тривають роботи із встановлення систем централізованого подання кисню у лікарнях №№ 1, 5, 7, 10, 17 та інфекційній лікарні. У 16-ій міськлікарні вже працює 198 точок централізованої подачі кисню.

  Теги
  • #лікування
  • #лікарні
  • #обладнання
  • #коронавірус