Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Головний лікар 17-ї міськлікарні Юрій Чорновіл: «Брехня і наклеп, що розповсюджується на замовлення псевдожурналістами – це образа всього колективу нашої лікарні та всіх медиків міста. Ми подаємо заяву в поліцію і доб'ємося покарання в суді»

  9 Листопада 2021, 15:02 Поділитися

  8 листопада в одному з криворізьких блогів опублікували відео, де шляхом маніпуляцій недостовірною інформацією стверджується про нібито одразу 11 летальних випадків від COVID-19 у міській лікарні №17. Якийсь «активіст» нібито повідомив, що це сталося 11 жовтня. Насправді нічого подібного не було, а фейк поширюється цим ресурсом, навіть незважаючи на те, що реальні факти надали співробітники лікарні ще до виходу наклепницького матеріалу. Про це повідомив в. о. головного лікаря 17-ї лікарні Юрій Чорновіл.

  Головний лікар 17-ї міськлікарні Юрій Чорновіл: «Брехня і наклеп, що розповсюджується на замовлення псевдожурналістами – це образа всього колективу нашої лікарні та всіх медиків міста

  Головний лікар підкреслив, що з подібною брехнею та підтасовуваннями його колектив раніше ніколи не стикався, але вони вимагатимуть від правоохоронців та добиватимуться покарання для тих, хто поширив цей наклеп.

  «Це просто стерв'ятники, які, мабуть, заради власної розкрутки вирішили «хайпанути» на темі коронавірусу та людських життів. На думку лікарів, це межа людської ницості та підлості. Наголошую, брехливий матеріал про масові смерті у лікарні за 11 жовтня вийшов незважаючи на те, що ці псевдожурналісти чітко знали – цих смертей не було, жодного відключення світла не було – але навіть у разі відключення всі корпуси лікарні оснащені системою АВР для безперебійного електропостачання, плюс у нас є 3 міні-електростанції, а реанімація оснащена резервною системою подачі кисню, яка взагалі не залежить від електрики. Тобто те, про що говорять псевдожурналісти, не могло статися навіть у теорії! Взагалі достатньо було подивитися офіційне зведення – по всьому місту взагалі немає такої кількості смертей від COVID-19 того дня. Значить брехня поширюється спеціально. Кому це треба – не знаю. Але це образа всіх лікарів, всього колективу лікарні, всіх, хто вже другий рік бореться з коронавірусом та рятує людські життя», – наголосив Юрій Чорновіл.

  Головний лікар міськлікарні №17 також повідомив, що вже подав заяву в поліцію про наклеп.

  Теги
  • #лікарні
  • #фейк