Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О.Катриченко: «Місцева влада зробила все, щоб підготувати місто до зими. Кривий Ріг на 100% готовий до запуску опалювального сезону й розпочинає його раніше встановлених норм - 13 жовтня - з бюджетної сфери»

  12 Жовтня 2021, 15:28 Поділитися ОФІЦІЙНО

  За дорученням в. о. міського голови Юрія Вілкула у Кривому Розі з 13 жовтня 2021 року стартує опалювальний сезон. Після поступового запуску котелень, в першу чергу подача тепла буде здійснюватися до лікарень, шкіл, дитячих садків та інших установ бюджетної сфери міста.

  О

  За діючими в Україні нормами опалювальний сезон у місті має розпочатися тоді, коли  середньодобова температура протягом трьох діб не підійматиметься вище 8 градусів тепла. На сьогодні цей показник становить 10,20С. Але, незважаючи на це, враховуючи різкі коливання температури повітря, потреби й заявки медичних закладів та соціальної сфери, за дорученням в.о. міського голови Юрія Вілкула з 13 жовтня в Кривому Розі розпочнуться заходи із запуску котелень теплогенеруючих підприємств.

  «Місцева влада зробила все, щоб підготувати місто до зими. Кривий Ріг на 100% готовий до запуску опалювального сезону. В першу чергу забезпечимо теплом лікарні, поліклініки, школи,  дитячі садочки та інші установи бюджетної сфери, які надають заявки. Попри дуже складні фінансові умови, місто бере на себе виняткове навантаження, аби в першу чергу захистити людей. Тарифи на тепло для криворіжців, незважаючи на підвищені ціни на енергоносії для теплопостачальних підприємств, будуть застосовуватися на рівні минулого року», - зазначив  заступник міського голови Олександр Катриченко.

  В ніч з 12 на 13 жовтня заплановано запуск перших 3 котелень. Також починається прийом заявок на підключення як об’єктів комунальної сфери, так і житлових будинків.

  «Ми провели величезну попередню роботу, всі підприємства - надавачі послуг повністю готові до запуску тепла. До кінця дня запрацюють перші 3 котельні у місті. Першими тепло отримають міський клінічний пологовий будинок №1, Криворізький перинатальний центр та 8 дитяча лікарня. Надалі, якщо середньодобова температура повітря протягом 3 діб буде нижча +8, будуть підключатися до теплопостачання інші споживачі, згідно отриманих заявок на підключення», - зазначив Олександр Катриченко.

  Теги
  • #лікарні
  • #ціна
  • #газ
  • #тепло
  • #опалювальний сезон