Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  А.Полтавець: «Теплоцентраль», яка зараз підпорядковується НАК «Нафтогаз», а до того – Фонду держмайна, надіслала до міськвиконкому своє бачення тарифів, які можуть бути встановлені на опалювальний сезон 2021/22 р.

  4 Жовтня 2021, 14:17 Поділитися

  За розрахунками Теплоцентралі, яка підпорядковується «Нафтогазу» зростання тарифів на тепло може скласти: для населення з 1979 грн/Гкал до 2227 грн/Гкал (тобто на 247 грн за кожну Гкал), для бюджетної сфери, а це лікарні, школи, дитячі садки – з 2004 грн/Гкал до 5469 грн/Гкал (на 3464 грн або в 2,7 рази), а для інших споживачів, включаючи малий і середній бізнес – з 2003 грн/Гкал до 5464 грн/Гкал (на 3461 грн або також в 2,7 рази).

  А

  Підприємство «Криворізька теплоцентраль», що напряму підпорядковується «Нафтогазу», а раніше було у Фонді державного майна і до якого місто немає жодного відношення (директорів для «Теплоцентралі» призначали у Києві і за останній час їх змінилося шестеро) надіслало до виконкому міської ради розрахунки по новим тарифам у зв’язку із зростанням ціни на енергоносії.

  Зокрема, зростання тарифів на тепло на опалювальний сезон 2021/22 р. може скласти: для населення на 247 грн. за кожну Гкал, для бюджетної сфери, а це лікарні, школи, дитячі садки – на 3464 грн або в 2,7 рази, а для інших споживачів, включаючи малий і середній бізнес – на 3461 грн або також в 2,7 рази. Такі цифри наведені у надісланому «Теплоцентраллю» листі на ім'я заступника міського голови Андрія Полтавця. Зараз «Теплоцентраль» веде додаткові розрахунки.

  Але позиція міста протилежна: тарифи для криворіжців, які встановлені НКРЕКП в Києві, і так не підйомні, тому на вересневій сесії міськради було прийнято звернення до Кабінету міністрів, профільних міністерств, керівництва НАК «Нафтогаз» і НКРЕКП, які мають виключне право встановлювати ціни на енергоносії, з вимогою забезпечити продаж Кривому Рогу газу українського видобутку за собівартістю – 3500 грн за тис м3. Це дасть можливість міським підприємствам теплокомуненергетики знизити тарифи на тепло й не допустити неминучих соціально-економічних потрясінь.

  У той же час, комунальне підприємство «Криворізька Тепломережа» про намір підвищувати тарифи не повідомляло.

  Теги
  • #газ
  • #опалювальний сезон
  • #тариф