Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У Кривому Розі до нового опалювального сезону підготують 98 котелень, замінять 18 км теплових мереж

  10 Серпня 2021, 12:47 Поділитися

  Кривий Ріг продовжує підготовку міського господарства до початку осінньо-зимового періоду. Координує роботу створений ще у січні за розпорядженням мера Костянтина Павлова міський штаб.

  У Кривому Розі до нового опалювального сезону підготують 98 котелень, замінять 18 км теплових мереж

  Завдання міського голови: до кінця серпня школи, дитячі садки, медичні заклади мають отримати паспорти готовності, 98 котелень – технічно повинні бути готові до запуску. 

  «Ми комплексно та послідовно займаємося надзвичайно важливим питанням для міста та мешканців – модернізуємо міську мережу теплопостачання. Місто 100% технічно буде готове до початку нового опалювального сезону, але своєчасна подача тепла в оселі жителів напряму залежатиме від оплати споживачами своїх заборгованостей», – зазначив директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий.

  До роботи у новому опалювальному сезоні комунальне підприємство «Криворіжтепломережа» вже підготувало 54 котельні (75%), провело гідравлічні випробування 257,4 км теплових мереж (76%). Крім того, замінено 3,6 км трубопроводів теплових мереж (44%) та відновлено теплову ізоляцію на 7,6 км мереж (76% від плану).

  Також, на 62 котельнях виконано гідравлічні випробування 192 котлів. Виконується поточний ремонт 4 водогрійних котлів потужністю 50,100 Гкал/год на котельнях КМК, Гігант, ПівнГЗК-1, ПівнГЗК-2. Завершено роботи по заміні 192 секцій конвективної частини котла ПТВМ-100 №4 котельні КМК. 

  «Зараз повним ходом триває підготовка котельні «Гігант» до роботи в опалювальному сезоні. Виконуються планові ремонтні роботи на обладнанні та теплових мережах. Триває поточний ремонт котла ПТВМ-50 № 1 із заміною екранних труб та конвективної частини котла котельні «Гігант». Гідравлічні випробування витримали 26,26 км теплових мереж (71%) котельні. Вже замінено 589 м трубопроводів теплових мереж котельні, з них – 287 м магістральних трубопроводів. Відновлено теплову ізоляцію на 780 м трубопроводах, з них – на 280 м магістральних мереж», – сказав Сергій Мітін, директор КП «Криворіжтепломережа».

  Також, проводяться планові промивки опалювальної системи і профілактичні роботи на теплових мережах житлових будинків. Виконується заміна теплових мереж, з початку підготовчого періоду вже замінено понад 3,6 км трубопроводу на тих ділянках, які не витримали гідравлічні випробування. Крім того, у місті відновлено 3378 м2 асфальтобетонного покриття після ремонту теплових мереж.

  Теги
  • #опалювальний сезон