Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул провів засідання міськштабу з підготовки до зими: технічно Кривий Ріг буде готовий почати опалювальний сезон без затримок і своєчасно, боргів по бюджетній сфері перед тепловиками немає

  9 Вересня 2021, 16:57 Поділитися

  Однак, за новими правилами, встановленими в країні, тепловики отримають газ за умови передплати та 100 % розрахунку до кінця місяця та попередній місяць. А це напряму залежатиме від максимального погашення криворіжцями раніше накопичених боргів і подальшій своєчасній оплаті. Інакше, подача газу на міські котельні може бути зупинена навіть в опалювальний сезон, це тепер дозволяє постанова Кабміну.

  Ю

  Завдання Юрія Вілкула: підприємства мають вжити всіх необхідних технічних заходів, щоб мешканці у наступному опалювальному сезоні відчували себе комфортно і опалювальний сезон у Кривому Розі розпочався без зривів та своєчасно.

  На засіданні міського штабу з підготовки до початку опалювального сезону керівники підприємств теплокомуненергетики, управителі та фахівці профільних департаментів доповіли про виконані роботи та ретельно проаналізували технічну готовність міського господарства до осінньо-зимового періоду.

  У рамках підготовки до зими комунальною «Криворіжтепломережею» підготовлено 72 котельні, що складає 100%, випробувано 336 км теплових мереж та 211 котлів. Інше підприємство-Державна «Криворіжтеплоцентраль» – передано Кабміном безпосередньо в управління НАК «Нафтогаз». Паспорти готовності мають вже 43 заклади охорони здоров’я із 48; 323 заклади освіти із 324; заклади соціальної сфери, а їх 14 – всі із паспортами, із 40 закладів культури – 39 мають паспорти готовності. Також, на засіданні штабу управителі багатоквартирних будинків (більше 3 тисяч будинків) доповіли, що всі будинки отримали паспорти готовності.

  В. о. міського голови Юрій Вілкул підкреслив: «Ми маємо упевненість, що і технічно, і економічно опалювальний сезон у Кривому Розі розпочнеться без затримок та своєчасно. Основна проблема, від вирішення якої залежатиме старт та стале проходження опалювального сезону це – рівень розрахунків жителів за спожиті енергоресурси. На сьогодні він на рівні 85% – 93%. Підкреслю, що бюджетна сфера, яка фінансується з міського бюджету – школи, дитячі садочки, лікарні, терцентри та інші, – не мають жодної копійки боргу перед тепловиками».

  Заступник міського голови О. Катриченко пояснив, що в сукупності по КП «Криворіжтепломережа» та АТ «Криворізька теплоцентраль» містяни заборгували 1 мільярд гривень. А у майбутньому опалювальному сезоні змінилися правила придбання газу тепловиками для виробництва тепла та, відповідно, подальшого відпуску його споживачам. Для того, щоб отримати газ і своєчасно розпочати опалювальний сезон, необхідно виконати першу вимогу – авансування самим теплопостачальним підприємством за майбутній газ, що буде відбиратися у новому опалювальному сезоні. По-друге, кожен тепловик за місяць зобов’язаний 100% розрахуватися за придбаний газ. Це можливо, однак за умови, якщо споживачі у повному обсязі сплатять за отримане тепло. Тому, питання своєчасного розрахунку мешканців перед теплопостачальними підприємствами є ключовим.

  Теги
  • #опалювальний сезон