Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «До Криворізької міської лікарні №2 зранку прибув вантаж із Німеччини з медичним обладнанням. Необхідне обладнання зібрали для криворіжців наші земляки – колишні учні інтернатури, які нині працюють у ФРН»

  9 Березня 2022, 13:26 Поділитися

  Начальник Військової адміністрації міста подякував усім за необхідну у важкий час підтримку, водіїв, яким попри всі труднощі вдалося доставити вантаж до Кривого Рогу, всіх, хто взяв участь в організації доставки.

  О

  «Зараз просто не може бути байдужих до того, що відбувається в Україні. Це конкретна допомога, а враховуючи те, як її везли – ще й маленький подвиг. Спасибі від усіх криворіжців!», – сказав Олександр Вілкул.

  «Допомогу нам надали наші учні, які навчалися тут в інтернатурі, наші земляки, які зараз працюють у німецьких клініках. Вони зібрали найнеобхідніші матеріали. Велика подяка їм та сміливим водіям Миколі Одуду і Володимиру Масалову. Клініка професора Девіда Коха зібрала обладнання для кардіохірургії, апарат для наркозу, для УЗД діагностики бойової травми та лікування бойової травми. Оскільки ми – мирний народ, то раніше не готували такі матеріали. Вантаж ішов більше 5 діб із німецького міста Альценау», – розповів доцент кафедри хірургії ДДМ Сергій Міхно.

  Керівниця 2-ї міськлікарні Олена Климович пояснила: «Зараз в лікарні є всі необхідні медикаменти, також місто забезпечило запас продуктів як у нас, так і по інших лікарнях. Ми є госпітальною базою для прийому поранених бійців, тому гуманітарні вантажі, які надають дружні держави, нам вкрай необхідні. Такої допомоги ніколи не буде багато: це і інструменти хірургічні, й обладнання, перев’язочні матеріали, дефіцитні ліки, бо зараз вже не працюють київський і харківський фармацевтичні заводи. Ми вдячні клінікам, де працюють наші випускники, які відгукнулися на ці  гострі потреби. Наповнення вантажу – це і необхідні препарати, і харчування, і розхідні матеріали. Зможемо надати висококваліфіковану медичну допомогу при бойових травмах».

  Зараз у Кривому Розі всі лікарні міста і ті лікарні, які визначені базовими госпітальних округів повністю забезпечені необхідними медикаментами, створені їх запаси, а також запаси продуктів для хворих, які перебувають на лікуванні.

  Теги
  • #лікарні
  • #допомога