Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У листопаді ще 70 дітей з особливими потребами отримають допомогу від міста

  18 Листопада 2021, 16:34 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Незважаючи на складну економічну ситуацію, в місті продовжують реалізовуватись соціальні напрямки програми Вілкула-Павлова. У Кривому Розі мешкає 2,6 тис дітей з інвалідністю. Кожній родині, в якій виховуються такі дітки, за муніципальною програмою виплачується одноразова допомога в розмірі 10 тис. грн.

  У листопаді ще 70 дітей з особливими потребами отримають допомогу від міста

  З початку року з міського бюджету матеріальна допомога надана сім’ям 2478 особливих дітей.

  «Варто зазначити, що Кривий Ріг – єдине місто в Україні, що надає матеріальну підтримку всім без винятку родинам, які виховують дітей з інвалідністю. Також продовжується започаткована торік виплата матеріальної допомоги дітям, які мають статус «Дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів». У листопаді по 5 тисяч гривень отримають 24 дитини. З початку року таку допомогу отримали вже 246 дітей», - зазначила Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики.

  Крім того, продовжується виплата допомоги з міського бюджету особам з інвалідністю з дитинства. 346 криворіжців у листопаді отримають виплати від міста. З початку року таку допомогу отримали 3268 мешканців.

  «Також, завдяки підтримці міста шостий рік працює послуга «соціального таксі». За цей період надано понад 7 тисяч послуг. А з початку 2021 року – майже 1500 послуг людям з інвалідністю на візках, дітям з інвалідністю, малорухомим громадянам. Крім того, у місті працює комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю». Тут створені всі умови з надання різноманітних реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю з ураженням центральної нервової системи та хворим на дитячий церебральний параліч і дітям, які належать до групи ризику», - сказала І. Благун.

  Теги
  • #діти
  • #допомога