Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Олександр Вілкул: «Місто бере на себе відповідальність й допомагає дітям, позбавленим батьківського піклування, вирішувати нагальні питання»

  23 Жовтня 2021, 11:48 Поділитися

  У Кривому Розі від 2010 року коштом міського бюджету проводять капітальні ремонти квартир, єдиними власниками яких є діти-сироти, а також діти, позбавлені батьківського піклування. За цей період капітально відремонтували 50 квартир, із них 3 – цьогоріч.

  Олександр Вілкул: «Місто бере на себе відповідальність й допомагає дітям, позбавленим батьківського піклування, вирішувати нагальні питання»

  Голова Громадської ради міста Олександр Вілкул привітав Валерію Петракову та її брата Богдана з закінченням капітального ремонту їхньої квартири.

  «Кривий Ріг – соціальне місто. У нас є такі програми, яких не має в жодному іншому місті. На жаль, у житті стається біда, й діти залишаються сиротами. Часто у таких діток від батьків залишаються квартири. До 18 років діти перебувають або в прийомних сім’ях, або під опікою рідних, чи в інтернатах. У 18 років вони починають доросле життя. А їхні квартири часто в жахливому стані. У Кривому Розі було прийнято міську програму з ремонту таких квартир. 50 квартир уже відремонтували, з них 3 – у цьому році», – зазначив Олександр Вілкул. 

  Він побажав, щоб Валерія та Богдан успішно вступали в доросле життя та були щасливими. 

  Неповнолітні Валерія та Богдан останні роки мешкали разом з піклувальником – рідним дядьком. Квартира в занедбаному стані дісталася їм у спадок від батьків та була непридатною для життя. Тому оселю включили до міської програми з ремонту квартир. 

  Коштом міського бюджету тут було капітально відремонтовано дві кімнати, кухню, ванну кімнату та вбиральню. Встановили енергозберігаючі вікна, міжкімнатні двері, замінили всю сантехніку та батареї, придбали бойлер, відремонтували проводку. В усьому приміщенні постелили новий лінолеум.

  «Я дуже вдячний місту за таку підтримку та допомогу моїм племінникам. Ми самотужки такий ремонт не подужали б. Діти – студенти: Лєра навчається у медичному коледжі, а Богдан – в авіаційному. Маю надію, що їхні долі будуть щасливими, що вони реалізують себе у дорослому житті. Для цього у нашому місті є всі можливості», – сказав піклувальник-дядько Микола Миколайович. 

  Олександр Вілкул привітав господарів оселі та вручив від Фонду «Українська перспектива» сертифікати для придбання побутової техніки. 

  Довідково. Капітальні ремонти квартир, єдиними власниками яких є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, або які за ними зберігаються, в Кривому Розі здійснюється коштом міського бюджету в рамках програм соціального спрямування: 

  - до 2015 року – у рамках Програми підтримки багатодітних сімей та дітей пільгових категорій;

  - від 2016-го – Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання.

   

  Теги
  • #діти
  • #квартира
  • #сироти
  • #ремонт