Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У місті забезпечено стабільну роботу всіх медустанов. Вдячний лікарям лікарень та сімейним лікарям, медсестрам, всім працівникам, які попри військові дії та напружену ситуацію, надають якісну медичну допомогу криворіжцям»

  8 Серпня 2022, 13:10 Поділитися

  В умовах воєнного стану у Кривому Розі всі медустанови міста забезпечені медикаментами, створена та ефективно працює госпітальна база для лікування поранених, створено стратегічний запас усіх необхідних медикаментів. Всі лікарні та заклади первинної медико-санітарної допомоги продовжують працювати та надають мешканцям, а також вимушеним переселенцям, кваліфіковану медичну допомогу. Виїзну робочу нараду з організації роботи амбулаторій та сімейних лікарів під час війни провів в. о. міського голови Кривого Рогу Юрій Вілкул.

  Ю

  Під час робочої наради на базі амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №6 керівник міста наголосив: «Шостий місяць йде війна і увесь цей час, не зупиняючись ні на мить, зміцнюємо оборону Кривого Рогу, допомагаємо нашим Збройним Силам, Нацгвардії, поліції. Працюємо, насправді, в режимі 24/7 і серед великої кількості питань медичний напрямок, отримання криворіжцями первинної медичної допомоги є вкрай важливим. У Кривому Розі таку допомогу надають 50 амбулаторій - і жодна з них не припинила свою роботу. Усі послуги в амбулаторіях надаються безкоштовно для пацієнтів. Я хочу подякувати сімейним лікарям, медсестрам, всім працівникам первинної ланки, які попри військові дії, складну та напружену ситуацію, залишилися вірними своїй професії, рідному місту та надають якісну медичну допомогу жителям! У місті створений та постійно поповнюється стратегічний запас медикаментів, тож у арсеналі лікарів є все необхідне для профілактики та лікування пацієнтів».

  Оновлена амбулаторія на вулиці Мухіної, незважаючи на всі труднощі, пов'язані з військовим становищем, була відкрита після капітального ремонту у середині травня 2022 року. Медичний проєкт реалізований у співпраці між Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) та Криворізькою міською радою. Заклад обслуговує близько 12 тисяч мешканців Довгинцівського району, в тому числі, 6 тисяч дітей. Найдовша відстань до амбулаторії 2500 м, а найкоротша - 10 м.

  В.о. завідуючої амбулаторією доповіла, що у закладі працює 7 лікарів та 13 медичних сестер. «За цей період в амбулаторії отримали медичні послуги більше 3 000 мешканців, з них 1 400 дітей. У денному стаціонарі пролікували 32 людини. Під наглядом лікарів знаходиться 160 внутрішньо-переміщених осіб, з них 72 дитини, чотири особи з інвалідністю.

  При зверненні за допомогою до амбулаторії проводиться повне обстеження, за необхідності скеровуємо до фахівців другого рівня або на стаціонарне лікування. Пацієнти, які мають хронічні захворювання, беруться на диспансерний огляд, отримують електронні рецепти за програмою «Доступні ліки» - таких 27 людей», - сказала в. о. завідуючої амбулаторією Світлана Суборська.

  У ході капремонту крім ремонтів безпосередньо приміщень повністю відремонтували водо-, електропостачання, встановили нову сантехніку. У співпраці з УФСІ амбулаторія отримала обладнання: гематологічний аналізатор, апарат ЕКГ, небулайзери, тонометри, різноманітні тест-системи. Коштом міста придбали медичні та офісні меблі.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #амбулаторія