Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Продовжуємо комплексну роботу з покращення медичних послуг для криворіжців. У партнерстві з Українським Фондом соціальних інвестицій реалізуємо 4 проекти з ремонту амбулаторій та лікарень»

  9 Лютого 2022, 17:17 Поділитися

  9 лютого голова Громадської ради при виконкомі міської ради Олександр Вілкул зустрівся з представниками Українського Фонду соціальних інвестицій (УФСІ). На робочій зустрічі розглянули проекти, над якими місто та УФСІ будуть працювати у 2022 році, також у рамках зустрічі відбулася виїзна робоча нарада щодо ходу ремонтних робіт у амбулаторії загальної практики сімейної медицини №7 на вул. Каткова на житломасиві Інгулець.

  О

  Кривий Ріг понад три роки співпрацює з Українським Фондом соціальних інвестицій. Напрямки роботи охоплюють такі ключові сфери як освіта, медицина, соціальна підтримка мешканців. Вже втілено у життя два проекти на житломасиві Інгулець – ремонт гуртожитку для родин переселенців і термомодернізація дитячого садочку №255. На завершальному етапі – ремонти у двох амбулаторіях, на старті – ще два важливих для криворіжців медичних проекти.

  У ході розмови з представниками Фонду Олександр Вілкул підкреслив: «Ми вдячні нашим партнерам – Українському Фонду соціальних інвестицій, громадській організації «Егіда-Центр» за спільну роботу. Як голова Громадської ради міста хочу зазначити, що у нас спільна мета – ми консолідуємо зусилля та об’єднуємо всіх небайдужих мешканців задля дійсно хороших змін. У рамках партнерства з Українським фондом соціальних інвестицій місто покращує надання медичної допомоги жителям,  лікарні отримують сучасне медобладнання, амбулаторії – техніку, засоби індивідуального захисту і швидкі тести. В умовах пандемії така робота є вкрай необхідною. Місто активно займається модернізацією лікарень і для цього залучаємо бюджети всіх рівнів, а також кошти європейських партнерів. Цьогоріч, у співпраці з УФСІ, відкриємо після капремонту дві амбулаторії, а також планується розпочати капітальний ремонт у відділенні гострого інфаркту у міській лікарні №9 та клініко-діагностичній лабораторії інфекційної лікарні».

  Наразі, завершуються капремонти в амбулаторіях Довгинцівського та Інгулецького районах. Під час робочої наради за ходом ремонту амбулаторії №7 на вулиці Каткова на житломасиві Інгулець будівельники доповіли, що вже замінили всі системи: опалення, водовідведення, водовід та вентиляцію. Провели всі електромонтажні роботи. Вирівняли підлогу та підготували її для укладання плитки. На другому поверсі будівлі замінили вікна на енергозберігаючі, встановили спеціальні безпорогові двері для маломобільних пацієнтів. Зараз будівельники обшивають стіни гіпсокартоном та укладають кахель. Всі роботи виконуються вчасно, без відставання від графіку.

  «Ми вдячні за таку турботу і підтримку. Незабаром отримаємо оновлену сучасну амбулаторію, яка так необхідна інгульчанам та медичному персоналу закладу. Завдяки відповідальності та мужності наших медиків, консолідації зусиль міської влади, волонтерів та іноземних партнерів, ми будемо мати все необхідне і будемо готові до можливих спалахів пандемії та надавати кваліфіковану допомогу пацієнтам», – сказала директорка ЦПМСД №7 Ольга Шумак.

  Консультантка з розвитку потенціалу громад Східного регіонального представництва УФСІ Тетяна Скляренко зауважила: «Усі наші проекти реалізуються з коштів гранту Уряду Німеччини, наданих через німецький банк розвитку KfW за активного сприяння міської влади та громади міста. Нам комфортно працювати з Кривим Рогом. Тут є злагоджена команда, яка ефективно вирішує всі організаційні питання та відкрита до діалогу і конструктиву».

  Також на завершальному етапі ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини №6 на вул. Мухіна, 2 Довгинцівського району. Вже на 95% виконані ремонтні роботи, будівельники запевняють, що в березні об’єкт здадуть.

  В цілому, у планах влади міста на 2022 рік крім проектів з УФСІ: капітальні ремонти в інфекційній лікарні – новий сучасний чотириповерховий корпус з оснащенням сучасним обладнанням, буде проведено капремонт у дитячому відділенні 8-ї міськлікарні, утеплено будівлю лікарні №5. Також ведуться роботи із встановлення систем централізованого подання кисню у лікарнях № 1, 3, 5, 7, 10, 11, 16, 17 та інфекційній лікарні.
  Теги
  • #модернізація
  • #інгулець
  • #амбулаторія