Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  В програмі Ю.Вілкула «Теплий під’їзд» зможуть прийняти участь мешканці 829 п'ятиповерхівок міста – йде прийом заявок від жителів

  1 Лютого 2022, 12:44 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У Кривому Розі має успішний досвід впровадження комплексна програма Ю. Вілкула «Теплий дім», основним завданням якої є забезпечення заходів з енергозбереження й покращення технічного стану житлового фонду міста. Цьогоріч в рамках цієї програми започатковано нову муніципальну програму «Теплий під’їзд» – відтепер співвласники багатоквартирних будинків отримають допомогу з міського бюджету на заходи з теплозбереження у під’їздах будинків.

  В програмі Ю

  На криворізькі п’ятиповерхівки чекають перетворення – будуть встановленні нові вікна у під’їздах. В програмі Ю. Вілкула «Теплий під’їзд» зможуть прийняти участь мешканці 829-ти п’ятиповерхових житлових будинків міста.

  «Питання енергоефективності, зменшення втрат тепла в житлових будинках та оселях мешканців надзвичайно важливі, особливо зараз в умовах зростання тарифів на енергоносії. Хочу зазначити, ми спостерігаємо найбільші втрати тепла у будинках через старі вікна у місцях загального користування. У зв’язку з чим за дорученням Юрія Вілкула ми й запровадили нову програму допомоги для мешканців. Приємно, що ініціатива широко підтримана криворіжцями», – зазначив директор департаменту розвитку інфраструктури міста І. Карий.

  «Нашому будинку вже понад 50 років. Вікна у під’їздах зносилися, а десь зовсім відсутнє скло в шибках, є протяги. Ми тільки почули про можливість їх замінить, зразу зібрали необхідний пакет документів та подали заявку на участь у цій програмі. Нам з сусідами важко було б самотужки замінити всі вікна на сучасні пластикові. Вдячні місту за таку підтримку», – сказав Станіслав Лубенець, голова будинкового комітету будинку 12 по вул. Магістральна.

  Завдяки програмі «Теплий під’їзд» в будинку замінять 25 старих міжповерхових вікон на нові енергозберігаючі.

  Наразі до департаменту розвитку інфраструктури міста надійшло на розгляд 154 пропозиції щодо участі за напрямом «Теплий під’їзд». Прийом пропозицій за цим напрямком триватиме до 1 травня поточного року.

  Для участі у програмі «Теплий під’їзд», уповноваженій особі від співвласників житлових будинків необхідно звертатися до підприємств – надавачів послуг з управління багатоквартирними будинками. Необхідно надати: заяву від уповноваженої особи співвласників багатоквартирного будинку; оригінал протоколу загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку, довідку від управителя в довільній формі, що містить загальні технічні характеристики житлового будинку.

  Також програма охопить 64 об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, створених у 2021 році.

  У Кривому Розі триває впровадження програм підтримки ОСББ та багатоповерхівок, що мають своїх керуючих. У 2022 році збільшено фінансування муніципальних програм підтримки житлового фонду в порівнянні з 2021 роком: «Теплий дім» – збільшення в 10 разів, підтримки ОСББ – в 1,5 рази, програми відшкодування кредитів – більше ніж в два рази.

  Теги
  • #модернізація
  • #теплий під'їзд