Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Не зважаючи на воєнний стан, продовжуємо реалізацію важливих для криворіжців інфраструктурних проєктів – після капремонту відкрита амбулаторія для 34 тисяч інгульчан»

  2 Листопада 2022, 14:33 Поділитися

  У Кривому Розі для поліпшення надання первинної медичної допомоги, капітально відремонтували амбулаторію загальної практики сімейної медицини №1 ЦПМСД №7, яка обслуговує майже 34 000 інгульчан, в тому числі, близько 7 000 дітей. Це вже четвертий інфраструктурний проєкт, втілений у життя в партнерстві з Українським фондом соціальних інвестицій.

  Ю

  2 листопада в. о. міського голови Юрій Вілкул відкрив після капремонту сучасну, оновлену амбулаторію. Очільник міста привітав медичних працівників, подякував за роботу будівельникам, а також висловив щирі слова подяки представниками першого регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій. 

  «У нашому місті створено та ефективно працюють 50 амбулаторій. Для зручності криворіжців, вони розташовані у всіх районах та відповідають сучасним вимогам. Крім того, всі лікарні Кривого Рогу, працюють стабільно та забезпечені необхідними медикаментами. Ми разом з Військовою адміністрацією ще на початку повномасштабного вторгнення росії створили та системно поповнюємо необхідний стратегічний запас медикаментів. Не зважаючи на воєнний стан, продовжуємо реалізацію проєктів, які розпочали ще до війни. Для такої роботи залучаємо кошти бюджетів всіх рівнів та європейські гранти. Так у співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій, завершили капремонт амбулаторії на житловому масиві Інгулець. За чотири роки партнерських відносин успішно втілені в життя два медичні проєкти, попереду – ще два. Плануємо відремонтувати кардіологічне відділення міської клінічної лікарні №2 та клініко-діагностичну лабораторію інфекційної лікарні. Це дуже важливо для криворіжців», - підкреслив в. о. міського голови Юрій Вілкул.

  В амбулаторії будівельники замінили всі системи: опалення, водопостачання та водовідведення, вентиляційну. Провели електромонтажні роботи. Вирівняли підлогу та уклали нову плитку. Також, замінили вікна на енергозберігаючі, встановили двері та виконали оздоблення стін і стелі. Крім того, закупили медичне обладнання: 12-канальний кардіограф, монітор пацієнта, цифровий стетоскоп, небулайзери, глюкометри, пульсоксиметри, тонометри, інфрачервоні термометри, автоматичний гематологічний аналізатор, напівавтоматичний біохімічний аналізатор, центрифуга, засоби індивідуального захисту та швидкі тести. 

  «Результати наших партнерських відносин з Кривим Рогом оцінили вже тисячі криворіжців та внутрішньо переміщені особи, які стали новими криворіжцями. За цей час успішно реалізовані такі проєкти: в Інгулецькому районі відремонтовано житло для переселенців та термомодернізовано дитсадок №255, здійснено капремонт амбулаторії в Довгинцівському районі. А сьогодні відкрили після ремонту амбулаторію на Інгульці. Усі ці проєкти реалізуються за підтримки Уряду Німеччини, з коштів гранту наданих через німецький банк розвитку KfW. Співпраця триває. Але неможливо було їх запровадити без підтримки міської влади. Місто Кривий Ріг є надійним партнером Українського фонду соціальних інвестицій», - сказала Катерина Кліменко, консультантка з розвитку громад Українського фонду соціальних інвестицій. Слова вдячності лунали від директорки ЦПМСД №7 Ольги Шумак: «Наша амбулаторія обслуговує майже 34 000 містян, в тому числі, близько 7 000 дітей. Всі вони й медики чекали з нетерпінням закінчення ремонту нашого закладу. Завдяки підтримці міста ми отримуємо, фактично, нову, сучасну амбулаторію, яка поліпшить умови медобслуговування інгульчан».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

   

  Теги
  • #відкрили
  • #ремонт
  • #амбулаторія