Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У Кривому Розі продовжується реалізація заходів Програми соціальної підтримки мешканців міста - з 22 квітня розпочалася видача безкоштовних продуктових наборів. За перший день видано 4756 наборів»

  15 Квiтня 2024, 14:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У Кривому Розі третій рік, щоб підтримати криворіжців, за рішенням виконкому міської ради та підтримки Ради оборони міста організована видача безкоштовних продуктових наборів.

  Ю

  В. о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну нараду щодо організації роботи пунктів надання допомоги
  «Ми продовжуємо дбати та підтримувати мешканців нашого міста, які цього потребують. З перших днів повномасштабного вторгнення, в рамках міської Програми соціального захисту, коштом міського бюджету, були організовані пункти для видачі сформованих продуктових наборів. Таких проднаборів, за попередні два роки видано понад 563 тисячі.

  З 22 квітня ми розпочали цьогорічну видачу безкоштовних продуктових наборів. Їх отримає майже 25 тисяч криворіжців 20-ти категорій. Це - родини загиблих військовослужбовців та тих, які перебувають у полоні чи зникли безвісти; сім’ї, які виховують діток з інвалідністю, мають у своєму складі осіб з інвалідністю з дитинства або осіб з інвалідністю внаслідок війни. Також, багатодітні родини, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, одержувачі державних допомог як малозабезпечені родини, одинокі матері та інші категорії криворіжців. Тільки за перший день вже видано 4756 наборів з них понад 2000 наборів ми доставили маломобільним мешканцям. Робимо все можливе аби допомогти в цей нелегкий час людям», -зазначив Юрій Вілкул.
  Пункти видачі продуктових наборів працюють з понеділка по суботу з 08.00 до 15.00 години, без перерви.

  Немобільних і маломобільних, самотніх мешканців обслуговують за адресою їх проживання. Для мешканців віддалених мікрорайонів організовано виїзне обслуговування з 22 по 26 квітня 2024 року за окремим графіком.
  У Покровському районі, в який завітав очільник міста, організовано 5 стаціонарних пунктів видачі продуктових наборів та 2 виїзних пункти обслуговування, які працюватимуть: (24 квітня у ж/м Бєляєве та 26 квітня у ж/м Верабове). У першу «хвилю» видачі продуктової допомоги, у цьому районі буде видано 4 тисячі наборів.

  Володимир, військовослужбовець (інвалідіність II група) сказав: «Проднабір отримую вперше. Дуже добре обслуговування -пару хвилин, перевірили документи і видали набір. Така допомога потрібна людям, особливо тим, хто мають інвалідність, у кого дітки. Не у всіх є зараз змога придбати необхідні продукти. Це - хороша програма допомоги від міста людям».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #продуктовий набір
  • #рада оборони