Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Співпраця з Люксембургом надає додаткові можливості для підвищення якості освіти в Кривому Розі

  15 Квiтня 2024, 12:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Ознайомили керівництво Люксембурзької державної агенції з розвитку LuxDev та консалтингової компанії PROMAN з роботою шкіл, закладів професійно-технічної освіти та вишів міста.

  Співпраця з Люксембургом надає додаткові можливості для підвищення якості освіти в Кривому Розі

  Наші партнери зазначають, що важливим фактом є те, що проєкт не починається «з нуля» - в Кривому Розі вже триває системна робота з трансформації освіти.
   
  Проєктом за кошти Люксембургу передбачено придбання понад 10 тис комп’ютерів, створення профільних лабораторій для закладів освіти, залучення кращих європейських та національних експертів, в тому числі для підвищення рівня викладання.

  У співпраці з Міністерством освіти та науки України планується розробити та впровадити нові програми для шкіл з технічним спрямуванням та закладів профтех та вищої освіти, впровадження профорієнтації. Буде посилена взаємодія навчальних закладів та підприємств. Також будуть підтримані інклюзивні форми навчання для дітей з особливими потребами.
   
  Питанню профорієнтації була присвячена і «(не)конференція» EdCamp, що пройшла в КНУ. Захід зібрав освітян, експертів, представників промисловості міста та підприємців.
   
  Підвищення якості та адаптації освіти до реальних потреб ринку праці - один з ключових інструментів розвитку економіки Кривого Рогу. Важливо, щоб криворіжці мали роботу і заробітну плату.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #рада оборони