Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Для бажаючих захищати Батьківщину в Кривому Розі відкрився Центр рекрутингу для Збройних Сил України

  12 Квiтня 2024, 12:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  11 квітня у Кривому Розі відкрився Центр рекрутингу, готовий приймати мешканців міста за адресою: пл. Молодіжна,1 (Центр надання адміністративних послуг «ВІЗА»). У відкритті центру взяли участь представники Міністерства оборони України, Дніпропетровської ОВА та голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

  Для бажаючих захищати Батьківщину в Кривому Розі відкрився Центр рекрутингу для Збройних Сил України

  Для збільшення можливостей і розширення Збройних Сил України у місті реалізовано спільний проєкт Міністерства оборони України, Генштабу ЗСУ, Дніпропетровської ОВА, за участю Криворізької міської ради, який покликаний побудувати прозору та ефективну модель залучення добровольців до українського війська. Всі Центри рекрутингу, які вже відкриті за цим проектом, не мають стосунку до структур ТЦК та СП, а самі рекрутери не є військовослужбовцями, не вручають і не можуть вручати повістки. Тобто, відвідування Центрів є добровільним.

  «Це - нові кроки, які покликані прискорити нашу Перемогу. Тепер й у Кривому Розі відкрився Центр рекрутингу. Тут кожен охочий зможе отримати інформацію щодо можливості застосування своїх професійних навичок у Силах оборони країни. Рекрутери надаватимуть інформацію щодо вакансій, консультуватимуть і проводитимуть профорієнтаційні тести, а також супроводжуватимуть кандидатів на шляху до призначення на обрану посаду в армії. Все максимально відкрито і прозоро - кожен обирає сам не лише частину, а й спеціальність, за якою хоче служити. Ворог намагається нас здолати кількістю, а ми переможемо якістю, я впевнений у цьому», - зазначив Олександр Вілкул.

  Генштабом спільно з Міноборони розроблені правила, які забезпечуватимуть потрапляння кандидата в обрану ним частину на відповідну посаду як за контрактом, так і за мобілізацією. Цей алгоритм доведено до кожної військової частини, навчального центру та ТЦК та СП. Олексій Бежевець, уповноважений представник Міністерства оборони  України з питань рекрутингу сказав: «Це – десятий  подібний  центр такого формату, який Міністерство оборони у співпраці з органами місцевого самоврядування відкриває по всій Україні. Першим був Львів, Дніпро, Полтава, Харків. Велика кількість таких  центрів є в Дніпропетровській області і будуть ще. Наша мета – щоб максимально близько і зручно  для людей було місце, щоб прийти, поставити питання по армії і знайти своє місце в армії. Власне,  наша мета, для  тих,  хто сумнівався,  не знав відповіді  на якісь питання, хотів перебороти якісь страхи, щось собі підшуковував. Зараз ми кажемо  -така інфраструктура є, вона працює  і у Кривому Розі. Тому, всі, хто бажає, приходьте, телефонуйте, рекрутери будуть підбирати під вас вакансії, якщо ви  одразу не знайшли те, що вам підходить. Це   - сервіс для тих людей, які шукають себе в армії».

  У центрі вже доступні сотні вакансій військових частин ОК «Схід», Національної Гвардії України та Територіальної оборони. Позиції охоплюють бойові та підтримуючі напрямки, включаючи: водіїв, бойових медиків, ремонтників техніки, операторів БПЛА, бухгалтерів та багато інших. Отримати інформацію щодо можливого працевлаштування в ЗСУ можна, завітавши до центру рекрутингу особисто за адресою пл. Молодіжна,1 (Центр надання адміністративних послуг «ВІЗА»), так і за номером телефону +380 67 443 53 54.  
   
  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #рада оборони
  • #зсу