Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Комплексна ветеранська політика у Кривому Розі - політика Героїв. Працюємо над тим, аби криворізькі ветерани завжди відчували підтримку - від прямої матеріальної допомоги, до підтримки у створенні бізнесу, реабілітації та можливості отримувати знижки за допомогою картки «Я-Ветеран»

  6 Жовтня 2023, 14:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул провів «круглий стіл» щодо допомоги криворізьким військовослужбовцям та ветеранам, в якому взяли участь ветерани війни, лідери громадських організацій, представники виконкому міськради, суб’єкти господарювання міста, учасники проєкту «ЯВетеран» та Центру зайнятості.

  О

  У ході другого «тайму» Діалогової платформи в рамках реалізації нової ветеранської політики – політики Героїв - обговорили питання щодо проєкту «Я Ветеран», розвитку спорту ветеранів війни у Кривому Розі та заходи з підтримки ветеранів, їх сімей та ветеранського бізнесу.
   
  «Кожен захисник-ветеран – це справжній Герой нашої країни, їх відвага, їх успіхи – це свідчення того, що ніщо не є неможливим, коли є залізна воля, міцна підтримка та прагнення до Перемоги. У Кривому Розі комплексний підхід до підтримки ветеранів, який включає багато складових – від безпосередніх виплат з міськбюджету ветеранам та членам їхніх сімей до створення гнучких дієвих інструментів та сервісів. Таких як криворізький багатофункціональний офіс «Я-Ветеран» та поступове запровадження інституту помічників ветеранів. Це – один із напрямків державної політики по роботі з ветеранами і Кривий Ріг активно займається цим питанням – для цього буде створено КП «Сервісний офіс «Ветеран». Його фахівці після навчання будуть закріплені за ветеранами, аби надавати їм різнопланову допомогу. Відповідне рішення підтримане на сесії міськради», - сказав Олександр Вілкул.
   
  У складі комплексної послуги «Я-Ветеран» на платформі «Працевлаштування і розвиток бізнесу» управлінням розвитку підприємництва в Центрі надання адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») вже надається така публічна послуга як: «Видача спеціальної соціальної картки для участі в соціальному проєкті «Я-Ветеран». Отримати соціальну картку «Я-Ветеран» можуть захисники  України та члени їх сімей (війни з 2014 року):

  • Учасники війни
  • Учасники бойових дій
  • Особи з інвалідністю внаслідок війни
  • Члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни
  • Члени сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці або за документами їх законні представники.

   
  Скористатися карткою можна в тих об’єктах бізнесу, де розміщений відповідний тематичний плакат про участь у проєкті, а на куточку покупця – перелік найменувань продукції чи послуги, на які поширюються знижки. На сьогоднішній день до нього входять вже 68 об'єктів бізнесу міста, найближчим часом буде понад 120, і далі їхня кількість буде розширюватись.
   
  Для того, щоб отримати картку «Я-Ветеран» можна звернутися до нашого офісу «Я-Ветеран» Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») виконкому Криворізької міської ради (пл. Молодіжна,1) та надати необхідні документи (за наявності будь-якого з цих посвідчень):

  • Заява з пред’явленням посвідчення учасника війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника бойових дій, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та члена сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці України, або їх законного представника. Якщо заяву подає довірена особа, то надається належним чином засвідчена нотаріальна довіреність.

   
  Офіс «Я-Ветеран» працює у будні з 8.00 до 15.30.  Телефон для довідок: 0 800 500 459.
   
  Окрім цієї послуги, ветерани можуть скористатись такими публічними послугами, як: «Реєстрація участі в тренінгах з основ започаткування, відновлення, розширення бізнесу для ветеранів та членів їх сімей» та «Реєстрація ветеранів та членів їх сімей для отримання практичної допомоги з подання заявки на грант із започаткування та розвиток власного бізнесу».

  «Ми також сприяємо воїнам та ветеранам в отриманні грантів, передбачених Урядовими програми та міжнародними донорськими організаціями для ведення господарської діяльності, надаємо підтримку ветеранському бізнесу, заохочуємо криворізьких бізнесменів до створення додаткових робочих місць для Захисників і Захисниць, шляхом участі в Урядовій програмі «єРобота». Це дуже важливо. Захисники та їх сім’ї пережили втрати, біль, пекло. Вони – Герої. І наш обов’язок – допомогти їм всебічно», - наголосив Олександр Вілкул.
   
  У Кривому Розі діє комплексна, системна програма підтримки учасників бойових дій, ветеранів війни та їх родин. У 2023 році на виплати грошової допомоги ветеранам, військовослужбовцям та членам їхніх сімей із міського бюджету передбачено 92,3 млн грн. В цілому, починаючи з 2014 року, за різними напрямками криворізьким військовим частинам, ветеранам, захисникам та захисницям з міського бюджету спрямовано понад 1 мільярд 160 мільйонів гривень.
   
  В місті створено на базі 5 міськлікарні один із найкращих в Україні сучасний реабілітаційний центр для військовослужбовців, радонова лікарня. Щорічно місто допомагає оздоровити дітей військовослужбовців. Тільки цього літа 800 дітей з родин військових мали змогу відпочити у заміському комунальному  таборі. У червні в Кривому Розі відкрито один із перших в Україні сучасний, багатофункціональний офіс «Я-Ветеран». Вже надано майже 1000 послуг воїнам. Кількість звернень постійно зростає, а перелік послуг зараз розширено до 570 видів.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #цнап
  • #послуги
  • #ветерани
  • #рада оборони
  • #зсу