Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  1 жовтня в Кривому Розі розпочнуться міські спортивні ігри серед ветеранів війни та учасників бойових дій й членів їхніх родин VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2023

  27 Вересня 2023, 14:30 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Ігри проводяться за ініціативи голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула і триватимуть з 1 жовтня – Дня захисників та захисниць України до 11 листопада. Змагання пройдуть в 7 видах спорту: плавання, настільний теніс, волейбол сидячі, веслування на тренажерах, дартс, пауерліфтинг та футзал.

  1 жовтня в Кривому Розі розпочнуться міські спортивні ігри серед ветеранів війни та учасників бойових дій й членів їхніх родин VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2023

  Олександр Вілкул сказав: «Підтримка ветеранів у нас має багато складових. Створено єдиний центр «Я-Ветеран», в якому надається 570 видів різних послуг, один із найкращих в Україні реабілітаційних центрів на базі 5-ї лікарні, радонова лікарня, влітку 800 дітей військовослужбовців пройшли оздоровлення у нашому комунальному таборі у лісі, безкоштовне харчування дітей у школі, безкоштовний проїзд, прямі виплати з міського бюджету, запровадження «помічників ветеранів» та багато іншого. Кожен криворіжець, який йде захищати Україну, має знати, що місто буде робити все для підтримки його та його родини.

  Спорт - один із найкращих видів реабілітації, як фізичної, так і психологічної. Ми завжди підтримували нашу команду Invictus Games і хлопці дуже потужно виступили у Львові та Дюссельдорфі. Наразі ми хочемо зробити ветеранський спорт більш масовим. Взяти участь зможуть ветерани, діючі військовослужбовці та члени їхніх сімей, у тому числі діти віком від 10 років».

  Спортивні ігри VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2023 пройдуть з 1 жовтня по 11 листопада. Мета змагань – залучення ветеранів війни та учасників бойових дій й членів їхніх родин до занять фізкультурою та спортом для морально-психологічної та фізичної реабілітації, повернення до мирного життя, впровадження принципів здорового образу життя серед ветеранів, покращення здоров’я адаптації до цивільного життя та покращення психоемоційного стану.

  Взяти участь у змаганнях можуть не тільки ветерани та учасники бойових дій, але й члени їх родин, у тому числі діти від 10 років.

  Ті, хто займуть І місця отримають сертифікати на 5 тис. грн, учасники, які посядуть І, ІІ та ІІІ місця отримають кубки, медалі, дипломи та іншу спортивну атрибутику.

  Для того, щоб взяти участь в Іграх треба зареєструватися в гугл-форми за посиланням, яке також розміщене на сайті виконкому Криворізької міської ради.

  Заступник командира військової частини 3011 Національної гвардії України, полковник, інвалід російсько-української війни І групи Олександр Пискун сказав: «Для нас, для ветеранів, дуже важлива підтримка міста. Такі змагання - це, в першу чергу, реабілітація. Хлопці спілкуються один з одним, займаються спортом, не важливо яким - плавання, волейбол сидячі чи інший вид спорту - це все морально-психологічна та фізична допомога! Крім того, важливо, що і діти з 10 років та дружини наших побратимів, в тому числі що загинули зможуть брати участь у цих сімейних іграх і разом виборювати перемоги у різних видах спорту».

  Олег Должок, який завоював срібну медаль у змаганнях з веслуванні на тренажерах на Чемпіонату світу серед ветеранів Invictus Games Дюссельдорф-2023 сказав: «Дякую Олександру Вілкулу за ініціативу в проведенні таких ігор і підтримку ветеранського спорту в місті в цілому. VETERANS FAMILY GAMES важливо для нас та наших родин. Ми обов'язково будемо брати участь, бо це не тільки спорт, витримка, а й можливість провести час разом з нашими родинами під час такого спортивного заходу».

  Додатково: Кривий Ріг гідно представив Україну на Чемпіонаті світу серед ветеранів DÜSSELDORF 2023 та Invictus Games в Україні, які пройшли у Львові та показали хороші результати. Наші хлопці у складі Збірної команді України показали хороші результати та гідно представили й Україну і Кривбас. На Чемпіонаті світу серед ветеранів DÜSSELDORF 2023, які проходили в Німеччині всього Україну представили 25 ветеранів та військовослужбовців, серед яких двоє криворіжців – Назар Вознюк та Олег Должок. Хлопці повернулися з 8 медалями. Криворіжці виборювали першість в 3 видах спорту: волейболу сидячі, плаванні та веслуванні на тренажерах. На Всеукраїнському турнірі Invictus Games криворізькі спортсмени вибороли 13 медалей різного ґатунку. Олександр Пискун здобув «золото» з настільного тенісу й «бронзу» зі стрільби з лука, Назар Вознюк - п’ять медалей з плавання. Василь Стуженко та Олег Должок стали бронзовими призерами з плавання. Бронзу у стрільбі з лука виборов Євген Олійник. Ще двоє криворіжців здобули одне «золото» у змаганнях з волейболу та два «срібла» з настільного тенісу. 

  Всі ветерани-переможці Invictus Games на національному та міжнародному  рівнях отримають від міста грошові виплати от 6 до 100 тис. грн.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #спорт
  • #ветерани
  • #рада оборони